Španělsko prolomilo tabu: vzniká tam první robotický nevěstinec

Britský deník Mirror informoval, že ve Španělsku vzniká první nevěstinec světa, kde nebudou žádné živé prostitutky – jen robotické loutky.
Nahradí umělá inteligence ženu v sexuálním slova smyslu?
Nahradí umělá inteligence ženu v sexuálním slova smyslu?
http://pixabay.com/

reklama

Sexuální pracovnice

Za plánem stojí společnost LumiDolls. Plánovala, že zábavné sexuální zařízení otevře ještě během letošního února ve španělské Barceloně – pak ale to odložila na příští rok, zřejmě kvůli technickým problémům.

Autoři projektu se zjevně nechali inspirovat sci-fi seriálem Westworld, respektive jeho popularitou. Sexualita je podle majitelů LumiDolls tak široká a pestrá oblast, že by v ní tato pikanterie neměla nic zásadního změnit – jen umožní lidem s krajními sexuálními zájmy a vybuzenou fantazií splnit si své sny.

Všechny naše loutky, mají stejně jako ženy tři otvory – ústní, vaginální a anální,“ uvádí webové stránky společnosti. Současně doporučuje vždy použití lubrikantů a uklidňuje budoucí zákazníky, že každá robotická loutka bude po každém použití kompletně vyčištěná a dezinfikovaná speciálními antibakteriálními přípravky.

Robotické prostitutky

Všechny loutky jsou vybavené rozsáhlým spektrem pohybů – společnost však zatím nepopsala, které budou do jisté míry autonomní. V podstatě se dá ale očekávat, že roboti budou spíše pasivní a nehybní. Recepční je ale vybaví jakýmkoliv kostýmem a líčením, jaké si zákazník bude jen přát. Všechny loutky budou „ženského pohlaví“.

Za hodinu tohoto zážitku by měl zákazník zaplatit v přepočtu asi 3000 korun. Proti plánu se již ale zvedla v Barceloně vlna odporu, dokonce vznikla i petice, která argumentuje tím, že „sexuální roboti degradují ženy na pouhé sexuální objekty“. Společnost se brání tím, že jakýkoliv zájem o sexualitu, byť technologickou, obecně zvedá zájem o sexualitu jako takovou.

Text: RD

Robotická JiaJia

Tohle není femme fatale, ale femme bionique. Robotka Jia Jia, do níž se lze fyzicky zamilovat

reklama

reklama