Revoluce na Prima ZOOM: denně dva bloky premiér!

Od pondělí 6. května 2013 rozšiřuje Prima ZOOM vysílání na 24 hodin denně. Přinese více premiér a širší zájmové a žánrové pokrytí.
Běluha, portrét

Skvělou novinkou na Prima ZOOM jsou tyto tematické bloky:

Zázraky vědy a techniky
Záhady a konspirace
Zločin pod lupou
Cestovatelé a dobrodruzi

Osamostatnili jsme velmi oblíbený Ztracený svět dinosaurů a zdvojnásobili nejžádanější bloky o historii a o zvířatech. Říše zvířat bude ještě úchvatnější a přidá se Volání divočiny a přijde také dějinný blok Odkaz dávných civilizací.

Celkem tedy divákům představíme 14 kategorií místo dosavadních sedmi. Zároveň rozšiřujeme počet premiér na minimálně 4 denně v premiérovém dvojbloku 18.00–22.00 hod. Poznejte svět ještě více zblízka!

Nové schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

 

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Ztracený svět dinosaurů

 

Po postupném přechodu na nové schéma bude celodenní struktura vysílání vždy 2x dva dvouhodinové bloky: 6–10 h, 10–14 h, 14–18 h, 18–22 h, 22–2 h a 2–6 h ráno.

Jsme tu pro vás

Prima ZOOM – první neplacený dokumentární kanál v ČR, vstoupil raketově do domácího televizního éteru 1. února letošního roku. Přináší ty nejatraktivnější dokumentární filmy od cestování přes přírodu, historii, vědu, záhady až po vesmír či oblíbené dinosaury. Pokrývá tak zájmy všech věkových skupin a je programem pro celou rodinu, který nabízí malým i velkým nejen zajímavé informace, ale zároveň i fascinující zábavu.

Proč máme Primu ZOOM?

Prima ZOOM přistoupila velmi brzy ke kvalitativnímu i kvantitativnímu programovému rozšíření. Petr Vladyka, programový ředitel FTV Prima, k tomu říká: „Jako každý ambiciózní poskytovatel televizní i internetové zábavy reagujeme na přání a poptávku velké většiny svých diváků. Rozhodně nechceme usnout na vavřínech mimořádného úspěchu prvních dvou měsíců vysílání Prima ZOOM. Proto jsme se rozhodli ještě vylepšit programové schéma nejmladšího člena Prima rodiny. Věřím, že rozšíření tematických bloků i počtu premiér, tak jak je naši diváci chtějí, přispěje k dalšímu růstu tohoto ojedinělého kanálu. Přeji vám tu nejlepší světovou zábavu – prostě Prima ZOOM.“

Je to výhra!

Pro diváky je velkou výhodou, že svá oblíbená témata najdou v premiéře vždy ve stejné dny v týdnu. A pokud jim vysněný dokument uteče nebo je okouzlí, mají zároveň šanci zhlédnout ho v repríze v různých večerních i denních časech. A samozřejmě ještě víc informací, článků a videí čeká i na našem webu www.prima-zoom.cz!

 

Jak je možné naladit Prima ZOOM?

• DVB-T signál Prima ZOOM bude šířen terestricky prostřednictvím digitálního multiplexu č. 3 Českých Radiokomunikací (stejně jako Prima love). Digitální vysílání (máte-li novou televizi, která přijímá digitální signál, nebo máte-li u televize set-top-box) – vyzkoušejte ladění programů v menu své televize.

• Další možností je sledovat Prima ZOOM například prostřednictvím kabelové sítě UPC.

• Satelitní příjem Prima ZOOM bude možné naladit na ASTRA 3B, kódován bude v systému Irdeto i Cryptoworks, k dispozici bude na kartách SkyLink (v nabídce pro ČR) a CS Link.

Jak dopadly Wintonovy děti? Za komunistů šly do basy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama