Poznejte svět zblízka. Sledujte Prima ZOOM

Nová televizní stanice Prima ZOOM startuje už 1. února 2013. Na co se můžete těšit a jaké dokumenty uvidíte? Čtěte víc!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ZOOM new

reklama

Prima ZOOM je první neplacený dokumentární kanál v ČR, který divákům přinese špičkové dokumentární filmy z těch divácky vůbec nejatraktivnějších oblastí. Nejen vesmíru či přírody, ale například i dějin civilizace, historie válek nebo největších světových katastrof.

Prima ZOOM pokryje zájmy všech věkových skupin a stane se programem pro celou rodinu, který nabídne malým i velkým nejen zajímavé informace, ale zároveň i fascinující zábavu.

Petr Vladyka, programový ředitel FTV Prima, k tomu říká: „Přinášíme další televizní tsunami, která nabídne nádhernou podívanou, bohaté informace a neotřelou zábavu. Diváci se mají na co těšit – opravdu bude na co se dívat. Své diváky si ZOOM zajisté najde ve všech cílových skupinách a přispěje k tomu, aby se skupina Prima stala televizní jedničkou.“

ZOOM je pro ty, co chtějí vědět víc - jak v televizi, tak online

Co uvidíte na ZOOMu?

Jak naladit ZOOM:  DVB-T signál Prima ZOOM je šířen na digitálním multiplexu 3. Další možností bude sledovat Prima ZOOM prostřednictvím kabelových sítí nebo IPTV operátorů. Satelitní příjem bude možné naladit na ASTRA 3B. Přesný návod TADY.

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.

Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky - tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy od 20.00 hodin do 23.00 hodin.

Sedm bloků - sedm  zájmových okruhů:

  • Největší katastrofy
  • Po stopách historie
  • Fascinující příroda
  • Zaostřeno na války
  • Úžasné oceány
  • Zázraky říše zvířat
  • Tajemství Země a vesmíru (včetně oblíbeného tématu Dinosauři)

Podrobnosti o konkrétních seriálech a dokumentech vysílaných na Prima Zoom najdete TADYTaké denní struktura vysílání od 8.00 ráno až do 02.00 v noci bude členěna do různých tříhodinových tematických bloků: 8–11 h, 11–14 h, 14–17 h atd. Pro diváky bude velkou výhodou, že svá oblíbená témata najdou v premiéře vždy ve stejný den v týdnu.

A pokud jim vysněný dokument uteče nebo je okouzlí, budou mít zároveň šanci ho zhlédnout v rámci dalších 5 repríz (ve dvou večerních a třech denních časech). K většině dokumentů se podařilo získat i vysílací práva pro internet - po nějaké době je tedy najdete také na webových stránkách prima-zoom.cz

Web pro milovníky poznání

Web Prima-zoom.cz je novou webovou platformou, která přinese nejen základní informace, umožní zhlédnout některé z nejzdařilejších dokumentů, ale nabídne i spoustu zajímavých článků tematicky se vztahujících k jednotlivým dokumentům, které naleznete pouze zde!

Daniel Grunt, ředitel Prima ON-LINE, dodává: „Web Prima ZOOM je první z nově vznikajících stránek skupiny FTV Prima. Chtěli bychom, aby se pro diváky a čtenáře stal oblíbeným zdrojem informací o všech oblastech, kterým se Prima ZOOM bude věnovat. Najdou zde totiž nejen informace o konkrétních dokumentech, ale každý den nové články a nejrůznější speciály, které budou témata dále rozvíjet.“

reklama

reklama