Podzimní novinky ve vysílání Prima ZOOM

Nejoblíbenější český dokumentární kanál představí na podzim moře novinek a premiér. 
Divoká Čína
Divoká Čína
archiv

Hity na Prima ZOOM

Hlavním hitem bude pokračování původního českého seriálu Utajené příběhy českých dějin II, jehož jednotlivé epizody přinesou pohled na zajímavé historické události, které v učebnicích dějepisu nenajdete. Těšit se můžete např. na praotce Čecha, Emmu Destinovou, vyvraždění Slavníkovců či magii proti Hitlerovi.

Barbaři útočí
Autor: archiv Barbaři útočí

Přírodní divy Země

Po celé Zemi jsou místa jako například Mount Everest, Grand Canyon či Viktoriiny vodopády, která nám vyrážejí dech. Představí nám je dokumentární seriál Přírodní divy Země: Život na hraně z produkce BBC. Další skvělý seriálový počin Divoká Čína se zaměřuje na pět nejzajímavějších míst v Číně od starověkých pralesů až po čínská mega města a oceány, které zemi draka obklopují. Dějiny některých usedlostí na pobřeží Černého moře, které sahají více než tři tisíce let do minulosti, představí seriál Krásy černomořského pobřeží. V dalším pokračování úspěšného cestopisného seriálu Žena na konci světa (IX + X) zamířila Martyna Wojciechowska např. za rybími lidmi do Malajsie či si zatančila s mongolskými orly. 

Přírodní divy Země - život na hraně
Autor: archiv Přírodní divy Země - život na hraně

Vydejte se za dobrodružstvím nejmocnější Římské říše v seriálovém skvostu Barbaři útočí. Nacisté chtěli ovládnout celý svět. A proto vynalezli zbraně, které patří k největším a nejničivějším v dějinách lidstva. V šesti nových epizodách pokračování dokumentárního historického seriálu Válečné projekty Třetí říše II se budeme zabývat tím, jaký dopad měly takové zbraně, jako jsou například rakety V1, složitý systém opevnění zvaný Siegfriedova linie, obrovité bitevní lodě Bismarck a Tirpitz. Nelítostné království – lví králové a královny vládli po několik generací vzkvétajícímu království Mombo. Z trůnu je svrhl velitel armády hyen jménem Mmamotse. jehož prohnilá armáda šíří strach po celé říši. Dostanou se lvi zpátky k moci?

Přírodní divy Země - podzimní schema
Autor: archiv Přírodní divy Země - podzimní schema

reklama