Novinky na Prima ZOOM: Utajené příběhy českých dějin, podzim s vlky nebo reality show Chcete být astronautem?

Nejoblíbenější dokumentární kanál Prima ZOOM představí i na podzim řadu novinek a spoustu premiér.
Hlavním hitem podzimu 2018 bude původní český seriál Utajené příběhy českých dějin
Hlavním hitem podzimu 2018 bude původní český seriál Utajené příběhy českých dějin
archiv Prima ZOOM

reklama

Hlavním hitem podzimu 2018 bude na Prima ZOOM původní český seriál Utajené příběhy českých dějin. Jednotlivé epizody přinesou pohled na zajímavé události českých dějin. Každý z osmi dílů bude věnován jednomu konkrétnímu příběhu.

Ojedinělá bude unikátní reality show od BBC Chcete být astronautem?, ve které se představí 12 soutěžících. Ti podstoupí 6 týdnů náročných testů, ale vítěz bude jen jeden. Budete sledovat 12 obyčejných lidí, kteří procházejí nejnáročnějším výcvikem a hodnocením, aby dokázali, že mají na to stát se astronautem. Na Prima ZOOM vás také čeká „vlčí podzim“ – od září každou sobotu večer dokument na téma vlci.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima ZOOM - ZOOM podzim 2018 (TK)

Nebude chybět oblíbená věda a technika. Celovečerní snímek Příběh Stephena Hawkinga vzpomene na letos zesnulého britského teoretického fyzika a jednoho z nejznámějších vědců vůbec. Na tento pořad naváže série Génius podle Stephena Hawkinga.

Světoznámý britský šéfkuchař Gordon Ramsay, který získal celkem 16 michelinských hvězd, nám zcela netradičně odhalí celosvětový trh s kokainem v seriálu v originálním znění Gordon Ramsay on Cocaine. A také vám prozradíme, jak bude vypadat Svět budoucnosti II.

Užijete si také tři série seriálu Krotitelé vraků. I když se zdá, že je vše ztraceno, něco se vždy zachránit dá. Akcí nabitá dokumentární minisérie sleduje zkušené týmy odborníků, kteří řeší nejsložitější inženýrské zádrhely, na jaké se dá na otevřeném moři narazit.

Těšte se na novinky a premiéry dokumentů na nejoblíbenějším dokumentárním kanálu Prima ZOOM.

reklama

reklama