Nejtemnější hlubiny oceánů. Průvodcem bude muž, který objevil Titanic

Protože jsou oceány tak daleko a jsou pro nás tak exotické, milujeme je. Jen málokdo z nás má ale možnost poznat jejich podivné obyvatele na vlastní oči.
Ballard a bublinky
Ballard a bublinky

reklama

Také dnes večer budeme pokračovat v premiérách se seriály o mořích, oceánech a jejich barvitých, nebezpečných i děsivých obyvatelích.

Navštívíte hlubiny, budete se bát o životy filmařských štábů i roztomilých barevných rybek. Potkáte žraločí obry, agresivní medúzy, ale hlavně - provázet vás bude Bob Ballard. Nejslavnější znalec oceánů a současně objevitel vraku Titanicu...

Hezký večer s prémiovými dokumenty na Prima ZOOM!

Tip šéfredaktora:                Momentálně asi nežije lepší znalec oceánů, než je Robert Ballard. Má za sebou opravdu úctyhodnou kariéru - už jen objevení vraku legendárního Titaniku ho zapsalo do dějin. Mám obrovskou radost, že se dnes můžete podívat na jeho dokument.                                       Tomáš Karlík Do hlubin oceánů s Bobem Ballardem (2)
Oceánografa a geologa Roberta Ballarda, který objevil i Titanic, mořské hlubiny fascinují. Zkoumá ta nejnedostupnější místa a objevuje nová tajemství… Tento díl se bude věnovat podmořským sopkám. Americký dokument (2012)

Modrá planeta (1)

Vydejte se do málo probádaných podmořských hlubin v různých zeměpisných pásech, kde žijí podivní živočichové v mnohdy extrémních podmínkách. Korálové útesy, ledový oceán nebo moře mírného pásu odkryjí svá tajemství… Britský dokument (2001)

Lovci žraloků (Shark Men) (9/11)
Velkého bílého žraloka známe z filmů jako lidožravého dravce. Tým dobrodruhů nám ale odhalí jeho skutečnou tvář... Americký dokumentární seriál (2009).

 

Televizní program kanálu Prima ZOOM najdete TADY.


Jak naladit Prima ZOOM? Podívejte se na video!

Nalaďte si Prima Zoom

Jak bude vypadat další vysílání ZOOMu?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.
Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky – tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy od 20.00 hodin do 23.00 hodin.

FOTO: NOAA

reklama

reklama