Jaký dokument se vám na ZOOMu líbil nejvíc? Ve sledovanosti porazil ty americké český!

Je to malý zázrak: ze stovek dokumentů se na ZOOMu nejvíc líbil ten jediný český!
M. Zikmund před kamerou
M. Zikmund před kamerou

reklama

První výhradně vlastní tvorba na Prima ZOOM, dokumentární seriál Miroslav Zikmund: Cesta stoletím, se stala nejúspěšnějším pořadem za posledních 18 měsíců. Souhrnně vidělo všechny premiéry a reprízy tří dílů na Prima ZOOM 793 000 diváků a celkový zásah seriálu dosáhl dokonce 1 043 000 diváků (reach 1+ alespoň 3 minuty v kuse).

Rekordního měsíčního podílu na sledovanosti 2,20 % dosáhlo v říjnu také nové premiérové nedělní pásmo „Život naostro“, které odstartovala právě minisérie Miroslav Zikmund: Cesta stoletím. Premiéru třetího dílu seriálu (19. října) sledovalo 169 000 diváků a ta se stala nejsledovanějším pořadem od 1. dubna 2013.

Miroslav Zikmund láká diváky i ve filmu. První koprodukční počin stanice Prima ZOOM, snímek Století Miroslava Zikmunda, se stal nejúspěšnějším letošním dokumentem v kinech. Za první dva měsíce ho vidělo v kinech přes 30 000 diváků a získal také vysoké ohodnocení na ČSFD – 88 %.

 

Drobné chlubení z webu

O oblibě stanice Prima ZOOM svědčí také vynikající výsledky na online. Webový portál www.prima-zoom.cz dosáhl v září 2014 rekordní návštěvnosti s 236 601 reálnými uživateli. A facebookový profil Prima ZOOM má v současnosti více než 167 tisíc fanoušků.

reklama

reklama