Do Číny i do vesmíru vás vezme nové číslo časopisu Prima ZOOM

Časopis Prima ZOOM vychází - nenechte si ho ujít.
časopis Prima ZOOM - prosinec
časopis Prima ZOOM - prosinec
redakce

reklama

Zastavte se v období vánočního a novoročního shonu a stresu a přečtěte si nové číslo magazínu Prima ZOOM. Přinášíme vám v něm příběh Nikiho Laudy, shrnutí triumfálních i tragických okamžiků v historii NASA i článek o tom, zda jsou zvířata chytřejší než lidé. Na téměř padesáti stránkách magazínu najdete také detailní televizní program Prima ZOOM s našimi tipy na to nejlepší.

Hlavním tématem časopisu je tentokrát příběh rivalů, ale především přátel na život a na smrt – Nikiho Laudy a Jamese Hunta. Souboj na závodním okruhu formule 1 přerušila v roce 1976 tragická nehoda, při které byl Niki Lauda vážně zraněn. Prozradíme, co k nehodě vedlo a jak pokračovala kariéra obou slavných závodníků.

CASOPIS PRIMA ZOOM PROSINEC FINAL
Časopis Prima ZOOM prosinec 2017

Na dalších stránkách magazínu vám ukážeme Johnsonovo vesmírné středisko v Houstonu a dramatické okamžiky, které se v něm odehrály při přistání Apolla 13. Člověk sice dobyl i vesmír, ale že by byl na vrcholu evolučního řetězce? Představíme vám zástupce z říše zvířat, kteří vás svou vysokou inteligencí překvapí!

Novinářka a fotografka Lenka Klicperová vypadá sice křehce, ale procestovala všechny možné kouty naší planety. Mezi nimi například Afghánistán, Sýrii nebo Irák, kam se jen tak někdo neodváží. V rozhovoru pro časopis Prima ZOOM prozradila, jak vnímá situaci ohledně Islámského státu a kam se chystá jet příště.

Podíváme se i na Dálný východ a představíme slavnou samurajku, která už ve dvanáctém století bojovala stejně udatně jako její mužští kolegové. Pozveme vás i do Číny a představíme její méně známá zákoutí i podivné chutě.

Měsíčník Prima ZOOM přináší atraktivní obsah pro čtenáře se zájmem o historii a přírodu, ale i vědu, techniku či vojenství. Na téměř padesáti stránkách najdete za pouhých 19,90 Kč to nejlepší z vysílání Prima ZOOM spolu s měsíčním televizním programem Prima ZOOM.

reklama

reklama