VIDEO: Hrůza na Long Islandu – Svědci paranormálních jevů dnes vypovídají na Prima ZOOM

Svědci paranormálních jevů dnes zažijí hrůzu na Long Islandu – 22.10 na Prima ZOOM.
Svědci paranormálních jevů - hrůza na Long Islandu
Svědci paranormálních jevů - hrůza na Long Islandu
archiv Prima ZOOM

reklama

Záběry jedné ze sedmi bezpečnostních kamer nainstalovaných kolem domu na Long Islandu odstartovaly měsíce trvající hrůzu. Nezřetelná postava na černobílých záběrech, bouchání vycházející ze zdi a obří pentagram na podlaze sklepa zprvu nedávaly smysl. Mladá žena ale záhy zjistí, že se i se svými dvěma dcerami nastěhovala do domu satanistů. Třetí řada dokumentární série Svědci paranormálních jevů založená na výpovědích svědků začíná dnes ve 22.10 na Prima ZOOM.

 

Jeannette Meyranová se rozhodla změnit dům po smrti svého muže, newyorského hasiče. Chtěla svým dvěma dcerám umožnit zapomenout na rodinnou tragédii. Dům s velkým pozemkem na Long Islandu se zdál být dobrou volbou. Tedy až do chvíle, kdy se do něj tři ženy nastěhovaly.

Postavy na kamerách se objevují znovu a snaží se získat pozornost nových nájemníků. V jednu chvíli pozotvírají všechny zásuvky a vyházejí věci na zem, jindy shodí jednu z dcer z houpačky. Démoni jsou noční můrou rodiny.

Krotitelé duchů

Zoufalá Jeannette se obrátí na odborníky na paranormální jevy. Ti okamžitě zjistí, že dům z roku 1927 je prokletý. Sídlila v něm sekta, která vyvolávala zlé duchy, kteří se celou dobu schovávali ve sklepě. Rekonstrukce domu uvolnila množství energie a vypustila je ven. Tohle byl jejich dům, nikdo v něm neměl bydlet, jen oni.

Jak dům zbavit zlé energie a démonů? Kupodivu to není tak těžké – potřebujete ale hodně kuráže, modliteb a také soli.

Sledujte další díl dokumentu Svědci paranormálních jevů dnes ve 22.10 na Prima ZOOM.

reklama

reklama