Velká dinosauří soutěž na ZOOMu startuje

Máte rádi dinosaury a myslíte si, že o nich i něco málo víte? Zkuste náš test a můžte vyhrát zajímavé ceny!
DinoPark logo
DinoPark logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Připravili jsme pro naše čtenáře ve spolupráci s Dinoparkem soutěž o dinosaurech. Deset výherců se může těšit na zajímavé ceny - například vstupné do Dinoparku a spousta dalších cen. Soutěže budou celkem tři kola, výherce bude oceněn po každém z nich. Ze všech výherců pak na konci vybereme 5, kteří dostanou roční permanentku. 

Podrobnosti o výhrách najdete v soutěžním řádu umístěném na našem webu.

Tak nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou pokládáme otázku:

Který z dinosaurů byl nejchytřejší?

 

Pokud vám otázka připadá příliš těžká, tak správnou odpověď zjistíte, pokud se vydáte do některého z DinoParků, nebo se podíváte na www.dinopark.cz

Jak soutěžit?

A na co se v dinoparku můžete těšti? Samozřejmě na spousty dinosaurů všeho druhu! Ale co bychom vám to vysvětlovali, když se můžete sami podívat:

 

Co je Dinopark?

DinoPark je unikátní zábavní park se vzdělávacími prvky. Na cestě do druhohor potkáte desítky statických i pohyblivých ozvučených modelů prehistorických zvířat v životních velikostech. Zvířata jsou zasazena do prostředí, ve kterém obývala naši planetu před více než 65mil let.

  • Navštivte DinoPark Ostrava a projeďte se DinoExpresem, který Vás zaveze do míst, kam byste se pěšky báli.
  • V DinoParku Liberec zažijte opravdovou druhohorní bouři včetně skutečného deště.
  • Nebo se vydejte do DinoParku Praha umístěného na střeše Nákupní galerie Harfa, kde můžete druhohorní velikány pozorovat spolu s úchvatným výhledem na Prahu.
  • A to není vše, v těchto i dalších DinoParcích v Plzni, Vyškově, Bratislavě a Košicích na váš čeká 3D kino s novým filmem Triceratops, Dětské paleontologické hřiště s ukrytou kostrou pravěkého tvora, DinoGril s občerstvením, nebo také obchod se suvenýry DinoShop.

DinoPark je prostě skvělý tip na výlet pro celou rodinu!

Herní řád a ke stažení zde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama