Druhé kolo Dino-soutěže je tady!

Máte rádi dinosaury a myslíte si, že o nich i něco málo víte? Zkuste druhé kolo našeho testu a můžte vyhrát zajímavé ceny!
DinoPark logo
DinoPark logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Připravili jsme pro naše čtenáře ve spolupráci s DinoParkem už druhé kolo soutěže o dinosaurech. Deset výherců se může těšit na zajímavé ceny – například na vstupné do DinoParku a spoustu dalších odměn. Soutěže budou mít celkem tři kola, výherce bude oceněn po každém z nich. Ze všech výherců pak na konci vybereme pět, kteří získají roční permanentku. 

Podrobnosti o výhrách najdete v soutěžním řádu umístěném na našem webu.

Tak nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou pokládáme otázku:

Který dinosaurus měl nejdelší lebku?

 

Pokud vám otázka připadá příliš těžká, tak správnou odpověď zjistíte, vydáte-li se do některého z DinoParků nebo se podíváte na www.dinopark.cz

Jak soutěžit?

 

Už máme také seznam výherců prvního kola soutěže. Odměny dostane tato desítka šťastných:

Jana Matějková, Jan Štefáček, Jindřiška Mazáčová, Katka Čelechovská, Bohuslava Valová, Leopold Vala, Jaroslav Čelechovský, Markéta Čelechovská, Pavel Špecián, Martina Špeciánová

 

A na co se v DinoParku můžete těšit? Samozřejmě na spousty dinosaurů všeho druhu! Ale co bychom vám to vysvětlovali, když se můžete sami podívat:

 

Co je DinoPark?

DinoPark je unikátní zábavní park se vzdělávacími prvky. Na cestě do druhohor potkáte desítky statických i pohyblivých ozvučených modelů prehistorických zvířat v životních velikostech. Zvířata jsou zasazena do prostředí, ve kterém obývala naši planetu před více než 65 miliony let.

  • Navštivte DinoPark Ostrava a projeďte se DinoExpresem, který vás zaveze do míst, kam byste se pěšky báli.
  • V DinoParku Liberec zažijte opravdovou druhohorní bouři včetně skutečného deště.
  • Nebo se vydejte do DinoParku Praha umístěného na střeše Nákupní galerie Harfa, kde můžete druhohorní velikány pozorovat spolu s úchvatným výhledem na Prahu.
  • A to není vše, v těchto i dalších DinoParcích v Plzni, Vyškově, Bratislavě a Košicích na váš čeká 3D kino s novým filmem Triceratops, dětské paleontologické hřiště s ukrytou kostrou pravěkého tvora, DinoGril s občerstvením nebo také obchod se suvenýry DinoShop.

DinoPark je prostě skvělý tip na výlet pro celou rodinu!

Herní řád a ke stažení zde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama