Vydejte se po stopách Tří mušketýrů! Prima prázdninová soutěž právě startuje!

Prožijte s námi prima letní dobrodružství. Vydejte se po stopách našeho nového letního seriálu Tři mušketýři.
Mušketýrská mapa
Mušketýrská mapa

reklama

Můžete vyhrát 10 pohádkových víkendů na zámku pro celou vaši rodinu a 100 rodinných vstupenek na libovolnou památku v ČR!

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS PRIMA LETNÍ SOUTĚŽ

Vydejte se po stopách mušketýrů. Navštivte nádherné hrady, zámky a památky v Česku, na kterých se Tři mušketýři natáčeli. Můžete vyhrát 10 pohádkových víkendů na zámku Liblice a Hostačovském zámku s plnou penzí a 100 rodinných vstupenek na libovolnou památku v České republice.

V rámci kampaně k historickému seriálu Tři mušketýři z dílny BBC, který Prima uvede 29. června, vydává Prima ve spolupráci s Lidovými novinami speciální soutěžní mapu. Unikátní turistická mapa bude přiložená k sobotnímu vydání Lidových novin 27. června, k dispozici je také v elektronické podobě ke stažení na konci tohoto článku. Díky ní se tak diváci mohou vydat po stopách svých hrdinů a stát se součástí prima letního příběhu se Třemi mušketýry.

SPECIÁL O TŘECH MUŠKETÝRECH NAJDETE TADY

 „V kampani, kterou jsme připravili před spuštěním seriálu, jsme vytvořili mapu hradů, zámků a dalších oblíbených turistických destinací, které jsou spojeny právě s natáčením seriálu Tři mušketýři. Součástí mapy je také soutěž, která odkazuje na to, že se seriál natáčel a natáčí v České republice, na hradech a zámcích jako jsou Zvíkov či Křivoklát, nebo v malebné české přírodě v čele s Adršpašskými skalami,“ říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha.

Cestujte a vyhrajte!

S odkazem na tyto lokality proto vznikla unikátní mapa hradů, zámků a kulturních či přírodních památek České republiky s 3D ilustracemi, která kromě vyznačených míst vhodných pro turistiku, cyklistiku, vodní sporty a jízdu na koni zdůrazňuje hlavně památky. U 13 z nich je dodán podrobný popis zahrnující historii místa a informace potřebné k návštěvě.

Společně s mapou vyjde i speciální soutěžní karta, na niž soutěžící mohou lepit vstupenky navštívených míst vyznačených na mapě. Jakmile nasbírají vstupenky ze tří lokací, stačí je spolu se soutěžní kartou a vyplněnou odpovědí na soutěží otázku poslat na Primu. Mohou tak vyhrát buď 100 rodinných vstupenek na libovolnou tuzemskou památku či 10 víkendových pobytů s plnou penzí pro celou rodinu čítající 2 dospělé a 3 děti ve stylových zámeckých hotelích s originálním dobovým interiérem. Těmi jsou Zámek Liblice či Chateau Hostačov...

kartografie Foto:

 

 

 

MAPA A HERNÍ ŘÁD 

HERNÍ KARTA
HERNÍ ŘÁD
HERNÍ MAPA

reklama

reklama