Vydejte se po stopách Tří mušketýrů! Prima prázdninová soutěž startuje!

Prožijte s námi prima letní dobrodružství. Vydejte se po stopách našeho nového letního seriálu Tři mušketýři.
Mušketýrská mapa
Mušketýrská mapa

reklama

Můžete vyhrát 10 pohádkových víkendů na zámku pro celou vaší rodinu (2 dospělé a 3 děti plus plná penze) a 100 rodinných vstupenek na libovolnou památku v ČR!

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS PRIMA LETNÍ SOUTĚŽ

Vydejte se po stopách mušketýrů. Navštivte nádherné hrady, zámky a památky v Česku, na kterých se Tři mušketýři natáčeli. Můžete vyhrát 10 pohádkových víkendů na zámku Liblice a Hostačovském zámku a plnou penzí a 100 rodinných vstupenek na libovolnou památku v České republice.

V rámci kampaně k historickému seriálu Tři mušketýři z dílny BBC, který Prima uvede 29. června, vydává Prima ve spolupráci s Lidovými novinami speciální soutěžní mapu. Unikátní turistická mapa bude přiložená k sobotnímu vydání Lidových novin 27. června, k dispozici je také v elektronické podobě ke stažení na konci tohoto článku. Díky ní se tak diváci mohou vydat po stopách svých hrdinů a stát se součástí prima letního příběhu se Třemi mušketýry.

SPECIÁL O TŘECH MUŠKETÝRECH NAJDETE TADY

 „V kampani, kterou jsme připravili před spuštěním seriálu, jsme vytvořili mapu hradů, zámků a dalších oblíbených turistických destinací, které jsou spojeny právě s natáčením seriálu Tři mušketýři. Součástí mapy je také soutěž, která odkazuje na to, že se seriál natáčel a natáčí v České republice, na hradech a zámcích jako jsou Zvíkov či Křivoklát, nebo v malebné české přírodě v čele s Adršpašskými skalami,“ říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha.

Cestujte a vyhrajte!

S odkazem na tyto lokality proto vznikla unikátní mapa hradů, zámků a kulturních či přírodních památek České republiky s 3D ilustracemi, která kromě vyznačených míst vhodných pro turistiku, cyklistiku, vodní sporty a jízdu na koni zdůrazňuje hlavně památky. U 13 z nich je dodán podrobný popis zahrnující historii místa a informace potřebné k návštěvě.

Společně s mapou vyjde i speciální soutěžní karta, na níž soutěžící mohou lepit vstupenky navštívených míst vyznačených na mapě. Jakmile nasbírají vstupenky ze tří lokací, stačí je spolu se soutěžní kartou a vyplněnou odpovědí na soutěží otázku poslat na Primu. Mohou tak vyhrát buď 100 rodinných vstupenek na libovolnou tuzemskou památku či 10 víkendových pobytů s plnou penzí pro celou rodinu čítající 2 dospělé a 3 děti ve stylových zámeckých hotelích s originálním dobovým interiérem. Těmi jsou Zámek Liblice či Chateau Hostačov...

reklama

reklama