Expertem na české památky snadno a rychle. Aplikace vás vytáhne i na výlet

Tip pro každou rodinu (nejen) na léto. Je to skvělá pomůcka při cestování po republice, zjistíte spoustu zajímavých informací, můžete naplánovat výlety a otestovat i svoje znalosti.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Rádce - Aplikace Hrady a zámky

reklama

 

Pokud rádi poznáváte historické památky České republiky, oceníte aplikaci HRADY A ZÁMKY, MAXŮV PRŮVODCE. Je pravda, že to je spíš elektronická knížka než aplikace, ale se všemi mobilními prvky. Najdete v ní asi 100 hradů a zámků včetně informací o jejich historii a zajímavosti. Znalosti si pak můžete otestovat i v řadě kvízů. Hledat lze podle krajů nebo podle abecedy, v aplikaci si můžete také zjistit, který hrad nebo zámek je v okolí místa, kde právě jste. Podrobně už ve videu, kde aplikaci popisuje moderátor pořadu Applikace Mikoláš Tuček...

Ušetřit můžete až 50 % z vaší měsíční útraty za telefon. Srovnání mobilních tarifů na Prima Rádci

Půjčili jsme si z aplikace: Jedna otázka nanečisto

Jaké znalosti si můžete otestovat v kvízu v aplikaci? Tak například tam najdete otázku: Který zámek sloužil v moderních dějinách jako kasárna tří armád? Malá nápověda: Jednalo se o armádu československou, sovětskou a německou. (Správnou odpověď uvádíme na konci článku.)

a/ Pražský hrad

b/ zámek Troja

c/ zámek Děčín

d/ zámek Hluboká

A tady se můžete podívat na celý díl Applikací o letních vychytávkách do mobilu. Jako vždycky se dost pobavíte. :-)

Pořad Applikace s Ivou Frühlingovou a Mikolášem Tučkem, který je nadupaný zajímavými tipy, radami a novinkami ze světa mobilních aplikací, můžete sledovat každou sobotu v podvečer na Prima Cool (během prázdnin vysíláme reprízy). Všechny odvysílané díly najdete také na Prima PLAY – Applikace.

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Aplikace - Hrady a zámky Foto:

Zdroj fotografie, na které je zámek Český Krumlov: Thinkstock

(Správná odpověď na kvízovou otázku je c – Děčín)

reklama

reklama