Čtvrtý díl Tatry kolem světa 2: Bludičku čeká v Turecku první zapadnutí

Premiérový díl Tatry kolem světa 2 sledujte na Prima ZOOM v sobotu ve 20:00.
Tatra kolem světa 2
Tatra kolem světa 2
archiv Prima ZOOM

reklama

Cestování v době koronakrize je skutečně náročné, ale ne nemožné. Na svou tříletou expedici v únoru vyrazila parta cestovatelů z Tatry kolem světa 2 (TKS2), kteří se rozhodli navázat na legendární výpravu z konce 80. let.

Na palubě expediční Trajdy (T815) je aktuálně pět dobrodruhů, kteří společně ukazují světu, že vždy je nějaká cesta. V tomto díle se diváci přenesou ke břehům Černého moře, kde se týmu stane osudným setkání s Emrem, díky kterému se TKS2 dostane ještě hlouběji do poznávání Turecka.

A když už je řeč o hloubce, je na místě zmínit, že se tým bude potýkat i s prvním zapadnutím tatrovky. Jak si s touhle prekérkou poradí? „Pojeď v tom s námi!“

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tatra kolem světa 2 (4) - upoutávka

O Tatře kolem světa 2:

Expedice Tatra kolem světa 2 si klade za cíl navázat na původní expedici z let 1987–1990 a vzdát jí tak poctu a oživit její tehdejší velikost. Plánovaná trasa má vést přes střední a východní Asii, projet Jižní, Střední i Severní Amerikou a přes celý africký kontinent zpět do ČR. Celkem je v plánu ujet během tří let více než 240 000 km a navštívit téměř 70 zemí světa. Expedice je koncipovaná jako otevřená, tzn. že se na palubu může během jejích tří let trvání přidat prakticky kdokoli. Kromě dočasných členů týmu pojedou i členové stálí i jeden ze zakladatelů TKS2 Marek Havlíček. A že to bude výprava zajímavá, svědčí i nutnost překonávat překážky spojené s aktuální situací kolem koronaviru. První rok expedice mapuje první série seriálu, který můžete na Prima ZOOM sledovat každou sobotu večer.

Premiérový díl Tatry kolem světa 2 sledujte na Prima ZOOM v sobotu ve 20:00.

reklama

reklama