Poslední letošní číslo časopisu Prima ZOOM přináší velmi otevřený rozhovor s herečkou Annou Geislerovou

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 26. listopadu, a kromě množství zajímavostí nejen z vysílání kanálu Prima ZOOM přináší také exkluzivní interview s českou hereckou hvězdou Annou. Zajímá vás, co vše o sobě prozradila provokatérka Aňa s vlastním názorem a odvahou? Pořiďte si nové číslo magazínu Prima ZOOM, které najdete na všech novinových stáncích za 68 Kč.

Aňa Geislerová je na české scéně opravdovou hvězdou už řadu let, herečce se asi ani nechce počítat kolik. Jenže jí to je jedno, klidně mluví i o stárnutí. Ale především přemýšlí o současném světě a dění v něm. Kromě toho, že je krásná, se také nebojí mluvit a veřejně sdílet své názory. A často tím provokuje. Ale na to je zvyklá už od dětství.

Zimní číslo se také věnuje rozmanitým tématům – článek Mytická monstra prozradí, které příšery skutečně žily. Prozkoumáme bludy kolem koronaviru – hrozí nám návrat do středověku? Celý svět fascinuje klan Kardashianek – podíváme se jim podrobně na zoubek. Pohlédneme do tváře uhrančivé krásce Nefertiti – modelce staré přes 3300 let. A dozvíme se, jak si vedla zvířata v nacistických službách. Neopomeneme odhalit Akta Tesla a zjistit, co ukrývá zmizelá pozůstalost geniálního vynálezce. Dále navštívíme divoké hrady. Odhalíme rovněž velká tajemství malých tvorů. A to zdaleka není vše. Další číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí na sto stranách.

Spot na aktuální číslo

Aktuální vydání navíc obsahuje speciální dárek ke každému číslu zdarma, a to unikátní přílohu – 125 let Škoda – od kola po auta budoucnosti, protože náš nejslavnější podnik slaví letos právě sto let a čtvrt století k tomu. Škodovky jsou součástí naší historie, naší kultury, našich životů. Těch filmů, v nichž si zahrály? Co by byl film Vesničko má, středisková bez škodovky? „Vy jste se zase kochal, pane doktore!“ Nebo: „Stěrače stírají, blinkry blikají!“ Filmy jako Vrchní, prchni! budeme všichni milovat napořád. Se vším, co k nim patří – tedy i se škodovkami. Škoda je totiž něco jako rodinné stříbro. A proto jsme pro vás připravili speciál ke 125. výročí této české značky na dalších 68 stranách. Najdete zde spoustu zajímavostí z historie, ale patří k ní i současnost a budoucnost. Nový design, nové technologické výzvy, vize a plány – to je Škoda roku 2020. Pojďte se chvíli kochat krásou starých i nových aut. Podíváme se na nový vůz Škoda Enyaq iV; objevíme poklady z garáže; nahlédneme do budoucnosti v podobě elektromobility; představíme vám škodovku jako filmovou hvězdu; zažijete cesty kolem světa – jak jinak než ve škodovce. Věděli jste, že si tuto značku oblíbil i Karel Čapek nebo Mr. Bean? A kdo další?

Magazín Prima ZOOM vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. 

Při aktivaci ročního předplatného pouze za 204 Kč získáte 4 vydání nadupaného časopisu za cenu 3 a časopis Vám přijde každého čtvrt roku rovnou do schránky.

Mezi její další tituly patří čtvrtletní kulinární magazín Prima FRESH, oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Tyto časopisy vznikají ve spolupráci s vydavatelstvím MAFRA, a. s. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává ve spolupráci se společností DONAU MEDIA. 

Jednotlivá vydání časopisu

4/2020
3/2020
2/2020
1/2020