Podzimní číslo přináší rozhovor s mistrem světa Adamem Ondrou

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 27. srpna a kromě množství zajímavostí z vysílání kanálu Prima ZOOM přináší také exkluzivní interview s ikonou světového lezectví Adamem Ondrou. Vylézt skálu je pro něj jako hlavolam a skleničku alkoholu si dá jen výjimečně. A co o sobě ještě prozradil? Nové číslo najdete na všech novinových stáncích za 68 Kč.

Adam Ondra dokáže přemýšlet i dva týdny nad nejlehčí možnou metodou, jak vylézt obtížnou stěnu. Šéfredaktorka Lenka Klicperová ho však vyzpovídala i z dalších zajímavých věcí. Aktuální vydání se dále věnuje rozmanitým tématům – runám jako symbolu zla a tomu, proč je nacisté zneužili, dějinám a tajnostem antikoncepce, dále vás provedeme historií toalet, zavítáme do nejuzavřenější země světa, Severní Koreje, nebudou chybět ani utajené příběhy českých dějin, s tatrou se vydáme na cestu kolem světa a uchvátí Vás krása vlakových nádraží.

Spot na aktuální číslo

To vše je jen malá ochutnávka z rozmanité nabídky. Další číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí.

Magazín Prima ZOOM obsahuje spoustu zajímavých článků na 100 stranách, vydává jej FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. Časopis Prima ZOOM si můžete také objednat, aby Vám chodil pravidelně do poštovní schránky, na webu SEND.cz a využít tak zvýhodněné nabídky čtyř čísel za cenu tří.

Při aktivaci ročního předplatného pouze za 204 Kč získáte 4 vydání nadupaného časopisu za cenu 3 a časopis Vám přijde každého čtvrt roku rovnou do schránky.

Mezi další tituly FTV Prima patří čtvrtletní kulinární magazín Prima FRESH, oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává pro děti.

Jednotlivá vydání časopisu

3/2020
2/2020
1/2020
4/2019