Život savců s Davidem Attenboroughem sledujte dnes večer na Prima ZOOM!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je sobota na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
David Attenborough: Život savců (1) - upoutávka
David Attenborough: Život savců (1) - upoutávka

Můžete se těšit na premiérové dokumenty z bloků nazvaných Úchvatná říše zvířat a Odkaz dávných civilizací. V každém bloku uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Úchvatná říše zvířat

20:00 David Attenborough: Život savců (1)

Vítězný návrh David Attenborough nabízí jedinečný pohled na pozoruhodnou skupinu zvířat, mezi která patříme i my lidé… Britský dokumentární seriál (2002)

21.10: Netradiční zvířecí přátelství IV (6)

I mezi zvířaty mohou vzniknout naprosto nepravděpodobná přátelství. Podívejte se, které druhy spolu ve většině případů soupeří, nyní však tvoří nerozlučný pár… Americký dokument (2015)

Odkaz dávných civilizací

22.05 Římské impérium: Nebezpečí na hranicích

Římské impérium chránil před nájezdy barbarů ochranný val, který je po Velké čínské zdi největší stavbou vytvořenou lidskou rukou. Poznejte jeho německou část podél řek Rýn a Dunaj… Německý dokument (2009)

23.05 Krvavé příběhy Evropy (5)

Vraždy Od pravěku až po druhou světovou válka byla evropská historie plná násilných zločinů a krvavých bitev… Britský dokumentární seriál (2013)

 

 

Vysílací schéma:

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře.

    
     
     
     
     
     
     
     
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama