Zapomeňte na filmové lovce lidí! Dnes na ZOOMu uvidíte ty opravdové

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je středa na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Lovci odměn ze Star Wars

Středa patří v našem programu dvěma programovým blokům.

Můžete se těšit na úplně nový programový blok Zločin pod lupou a pak na oblíbenou Fascinující přírodu. V každém bloku uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Blok Zločin pod lupou:

17.55 Vrahové za mřížemi II (4)

Poznejte příběhy britských sériových vrahů současnosti, které se podařilo dopadnout a oni teď tráví život za mřížemi. Profesor kriminologie David Wilson odkrývá pozadí jednotlivých případů včetně toho, jestli někteří z nich mohli stát i za jinými nevyřešenými zločiny… Britský dokumentární seriál (2012)

18.55 Válka lovců lidí (1)

Jde o každou minutu Každý musí pykat za to, co udělal, ale někteří se tomu snaží vyhnout. Pokud někdo porušil podmínky kauce a nedostavil se k soudu, musí ho dostat lovci lidí. Ti jsou soutěživí a jejich jedinou motivací jsou peníze… Americký dokumentární seriál (2011)

 

Blok Fascinující příroda

20.00 Záhady přírody III (2)

Záhadné nemoci, brutální útoky neznámých živočichů i nevysvětlitelná agresivita jindy neškodných druhů. Tým vědců zkoumá záhady, nad kterými zůstává rozum stát… Britský dokumentární seriál (2010)

21.00 Zachráněn zvířetem (6)

Bývalá narkomanka, které ze závislosti pomůže pes z útulku. Rodiče zabitého vojáka, kterým pomůže překonat deprese jedno ze štěňat nalezených před jeho smrtí, a další příběhy zvířat, která pomáhají lidem… Americký dokumentární seriál (2011)

 

Schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků je pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

ŽIvot naostro

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama