Zápas s grizzlym. Smrt v medvědím objetí dnes na ZOOMu

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je středa na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Útok grizzlyho

Aby byl ZOOM ještě lepší a aby vás dokumenty ještě víc bavily, připravili jsme na ZOOMu od května nové programové schéma. Středa v něm bude věnována dvěma programovým blokům.

Můžete se těšit na úplně nový programový blok Zločin pod lupou a pak na oblíbenou Fascinující přírodu. V každém bloku uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Blok Zločin pod lupou:

18.00 Věda zločinu (2)

Pomocí nejmodernějších technologií dokážou vědci odhalit pachatele jakéhokoli zločinu. Jak přesně získávají důkazy a jak je analyzují? Britský dokumentární seriál (2010). Tento díl nese název Výbušniny a oheň.

19.00 Špioni 21. století 2/2

 Od Jamese Bonda až po Jasona Bourna je fiktivní svět špionáže plný nebezpečí, lží, romantiky a zabíjení. Ale kolik toho mají fantazie scenáristů a spisovatelů společného s realitou? Britský dokument (2012)

Blok Fascinující příroda

20.00 V srdci divoké přírody (11)

Na světě je stále mnoho míst, kam vliv člověka nesahá a kde je příroda silnější. Vydejte se spolu s tvůrci do divočiny a poznejte ta nejzajímavější z nich… Americký dokumentární seriál (2007)

21.00 Zápas s grizzlym

Silný příběh Randyho Millera, cvičitele nebezpečných šelem, jehož odchovancem byl i grizzly jménem Rocky. Vycvičil ho k hranému zápasu s člověkem. Vše se ale zvrtlo, když při natáčení záběrů pro reklamu Rocky zabil Randyho bratrance. Vše bylo natočeno na videozáznam – a Randy chce nyní analyzovat, proč k tragické události došlo. A je tu ještě jedna velká otázka: Jak teď s medvědem naložit?

 

Nové schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Ztracený svět dinosaurů

 

Po postupném přechodu na nové schéma bude celodenní struktura vysílání vždy 2x dva dvouhodinové bloky: 6–10 h, 10–14 h, 14–18 h, 18–22 h, 22–2 h a 2–6 h ráno.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama