Vzestup i pád Ruska prožijete v pondělí na ZOOMu!

Osm premiérových dokumentů na dnešní den – to bude pondělí na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Romanovci: Sláva a pád carů
Romanovci: Sláva a pád carů

Můžete se dnes těšit na osm premiérových dokumentů ve čtyřech programových blocích. Co na vás čeká konkrétně?

Volání divočiny:

17.55: Život v kmeni

Mistři z deštného pralesa. Instruktor přežití a průvodce divočinou Hazen Audel se vydá do divočiny mezi opravdové domorodce. Naučí se zásadní techniky lovu i informace nezbytné pro přežití na nehostinných místech. Postaví přístřešek, zjistí, kde najít jídlo a vodu, a nakonec se vydá na lov… Britský dokumentární seriál (2010)

18.55: Ross Kemp: Bitva o Amazonii 2

Proč jsou deštné pralesy v Ekvádoru a Brazílii ohrožovány těžbou, i když jsou důležité pro všechny lidi na planetě? Investigativní novinář Ross Kemp hledá na tuto otázku odpověď… Britský dokument (2010)

Největší katastrofy:

20.0021.00 Do nitra hurikánu (6)

Poznejte zblízka jedny z nejničivějších hurikánů a bouří, které postihly Spojené státy. Superbouři Sandy, ničivou Katrinu či ne tolik známý hurikán jménem Rita… Americký dokumentární seriál (2014)

21.0522.10 Pasažér, který přistál s letadlem

77letý John Wildey se 8. října 2013 vydal s pilotem na výlet za přáteli. Když se Cesnou vraceli na domovské letiště Sandtoft ve východní Anglii, udělalo se pilotovi špatně a ztratil vědomí. John nikdy v životě letadlo nepilotoval, teď ale neměl na vybranou.


Cestovatelé a dobrodruzi:

22.10–23.25 Neznámá Asie

Indie: Říše divokých zvířat. Putování po málo známých koutech Asie nás zavede za jedinečnou přírodou a zajímavými živočišnými druhy… Americký dokumentární seriál (2014)

23.25–00.20 Idiot na cestách (6)

Skeptik Karl Pilkington se pod taktovkou svých škodolibých kamarádů vydává na dobrodružnou výpravu světem. Vypravte se spolu s ním do Číny, Indie, Mexika či Peru… Britský dokumentární seriál (2010)

Po stopách historie:

00.20 Romanovci: Sláva a pád carů

Dynastie Romanovců vládla Rusku po více než tři století. Poznejte její nejvýznačnější představitele a krutý konec posledního cara Mikoláše II. a jeho rodiny... Německý dokument (2013) 

01.30 Lovci

S pořadem zavítáme na čtyři velmi odlišná místa světa, kde lidé loví tradičními způsoby, zděděnými po předcích. V Mongolsku sokolníci posílají své orly na neopatrné lišky a vlky, v amazonské džungli Huaoraniové střílejí otrávené šipky na opice vysoko ve větvích. …

Nové schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Život na ostro

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama