Vyprávějte příběhy plné faktů i emocí a získejte 100 000 Kč

Kdo by nechtěl 100 000?!
Cena Neuron Prima ZOOM 2014,  Lukas Biba

Nadační fond Neuron na podporu vědy ve spolupráci s Prima ZOOM i letos odmění autora nejlepšího vědeckého videa částkou 100 tisíc korun. Neváhejte, sdílejte, uzávěrka přihlášek do soutěže Cena Neuron Prima ZOOM je již 15. února 2016.

Cílem soutěže Cena Neuron Prima ZOOM, která je určena široké veřejnosti, je formou krátkého srozumitelného videa představit vědecké téma nebo obecný fenomén světa okolo nás, a pomoci tak popularizovat vědu. A nezáleží na tom, zda se jedná o medicínu, chemii nebo archeologii.

Do soutěže se může přihlásit kdokoli, důraz je kladen na nápaditost, nikoli na technické provedení – k natočení snímku není třeba víc než mobilní telefon, nadhled a schopnost vysvětlit téma názorně. Přihlásit se mohou jak jednotlivci, tak týmy. Autor nejlepšího vědeckého videa získá od NF Neuron 100 tisíc korun.

Už Komenského přelomová učebnice Orbis pictus ukázala, jak obrazy pomáhají porozumět světu kolem nás. Audiovizuální forma je tím nejlepším nástrojem pro přiblížení nových objevů a zákonitostí. Práce s emocemi a vyprávěním podněcuje divákovu zvědavost a touhu poznávat. Zapojte se do soutěže i vy a staňte se tím, kdo pomůže popularizovat vědu. Jako odměnu získáte od NF Neuron 100 tisíc korun.

Více informací a přihlášku naleznete na webových stránkách.

Podívejte se na videa vítězů minulých ročníků:


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama