Výbuch podmořské sopky. Dnes na ZOOMu

Protože jsou oceány tak daleko a jsou pro nás tak exotické, milujeme je. Jen málokdo z nás má ale možnost poznat jejich podivné obyvatele na vlastní oči.
NOAA
NOAA

Také dnes večer budeme pokračovat v premiérách se seriály o mořích, oceánech a jejich barvitých, nebezpečných i děsivých obyvatelích.

Navštívíte hlubiny, budete se bát o životy filmařských štábů i roztomilých barevných rybek. Potkáte žraločí obry, agresivní medúzy, ale hlavně se vydáte prozkoumat podmořskou sopku.

Hezký večer s prémiovými dokumenty na Prima ZOOM!

Tip šéfredaktora:                Momentálně asi nežije lepší znalec oceánů, než je Robert Ballard. Má za sebou opravdu úctyhodnou kariéru - už jen objevení vraku legendárního Titaniku ho zapsalo do dějin. Mám obrovskou radost, že se dnes můžete podívat na jeho dokument.                                       Tomáš Karlík Do hlubin oceánů s Bobem Ballardem (1)
Oceánografa a geologa Roberta Ballarda, který objevil i Titanic, mořské hlubiny fascinují. Zkoumá ta nejnedostupnější místa a objevuje nová tajemství… Tento díl se bude věnovat podmořským sopkám. Americký dokument (2012)

Podmořská řeč barev (3)

Podívejte se na nádherné záběry podmořského světa a poznejte jeho nejzajímavější obyvatele. Víte, jak ryby vnímají rozličné barvy a jak důležitou roli hrají v jejich životech? Americký dokumentární seriál (2009).

Lovci žraloků (Shark Men) (8/11)
Velkého bílého žraloka známe z filmů jako lidožravého dravce. Tým dobrodruhů nám ale odhalí jeho skutečnou tvář... Americký dokumentární seriál (2009).

 

Televizní program kanálu Prima ZOOM najdete TADY.


Jak naladit Prima ZOOM? Podívejte se na video!

Nalaďte si Prima Zoom

Jak bude vypadat další vysílání ZOOMu?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.
Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky – tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy od 20.00 hodin do 23.00 hodin.

FOTO: NOAA

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama