V úterý vám ZOOM ukáže nejkrásnější místa Anglie!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je úterý na ZOOMu.
Co je v Anglii nejkrásnější?

Úterky jsou na ZOOMu tradičně věnovnány několika velkým a současně zábavným tématům. To znamená, že můžete sledovat pořady na téma Cestovatelé a dobrodruzi a Po stopách historie. V každém uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Blok Cestovatelé a dobrodruzi:

17.50–18.50 Velké putování II (2)

Vydejte se na cestu kolem světa po nejexotičtějších místech naší planety… Americký dokumentární seriál (2005)

18.55–19.30 Žena na konci světa V (7, 8)

Cestovatelka Martyna vás zavede na fascinující místa po celém světě. Poznáte kulturu, zvyky a domorodé obyvatele různých zemí. Podívejte se na Kubu, do Súdánu, Thajska a dalších států… Polský dokumentární seriál (2013)

Blok Po stopách historie

20.00 Toulky britskou minulostí II (2)

Známý herec a komik Tony Robinson se vydává na putování po britských ostrovech, aby připomněl důležité okamžiky tamější historie... Britský dokumentární seriál (2013)

21.05 Skutečné odložené případy III (4)

Tým vědců se pokouší vrátit tvář jedinečným tělesným ostatkům z dávné minulosti. Prozkoumejte spolu s nimi, komu patřila dvě těla v jedné historické rakvi nebo co potkalo muže pozoruhodné velikosti…

 

Schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků je pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

   
   
   
   
    
     
     
     

Osvětimský proces ve Frankfurtu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama