Úterý s kočkami: těšte se na nejlepší dokumenty o nejlepších zvířatech světa!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je úterý na ZOOMu.
Chlupatý kocour - Obrázek 3

Úterky jsou na ZOOMu tradičně věnovnány několika velkým a současně zábavným tématům. To znamená, že můžete sledovat pořady na téma Po stopách historie a Zvířata a my. V každém uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Po stopách historie

20.00 Toulky britskou minulostí II (4)

Známý herec a komik Tony Robinson se vydává na putování po britských ostrovech, aby připomněl důležité okamžiky tamější historie... Britský dokumentární seriál (2013)

21.05 Do středověku s Kenem Folletem (2)

Černá smrt. Slavný britský spisovatel Ken Follett pátrá po historii epidemie dýmějového moru, která si ve 14. století vyžádala desetitisíce obětí. A také pátrá po osudech tří významných žen, které se ve středověku vzepřely církvi a společenským konvencím… Britský dokument (2012)

Zvířata a my

22.10 Zavolejte Cesara Millana II (2)

Cesar Millan provozuje Psychologické centrum pro psy a je poslední nadějí pro jejich nešťastné majitele. Každý problém je pro něj vítanou výzvou… Americký

23.05 Tajemné kočky (2)

Svět kočičíma očima. Kočky patří k nejoblíbenějším domácím mazlíčkům. Klamou tělem, matou nás a nemilosrdně využívají. Jak ale kočky vidí, slyší a cítí? Jak se může přítulná kočička změnit v dravého lovce? A jak se vlastně dorozumívají? Britský dokumentární seriál (2014)

 

Schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků je pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

   
   
   
   
    
     
     
     

Osvětimský proces ve Frankfurtu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama