Úterní DOTA 2 liga na COOLu: Kdo se dnes s kým utká?

Od pondělí 3. března sledujete na webu COOLu on-line jednu z nejlepších počítačových lig světa – mezinárodní DreamLeague v oblíbené DOTA 2.
dotadnes

Vždy první tři dny v týdnu vám budeme na našem-vašem webu přinášet skvělé zápasy těch nejlepších světových týmů v čím dál oblíbenější MOBA hře DOTA 2. Na co a na koho se můžete těšit?

Přenos začíná v 18:30 jako vždy preshow, kde moderátoři oznámí, jak bude vypadat průběh večera a také stručně shrnou včerejší zápasy. A pak už se bude hrát!

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

První zápas 18:45 VIRTUS.PRO VS. ROX.KIS

Rusové hráli už včera a výsledek jste mohli sami vidět... Jsou i nadále favoritem? Anebo jim budou stačit jiní Rusové, tým Rox.KIS, v němž navíc hraje i jeden ukrajinský hráč? Sledujete od tři čtvrtě na sedm!

Druhý zápas 20:00 ALLIANCE VS. MEET YOUR MAKERS

Švédský tým Alliance si hodně věří. Tentokrát narazí na Meet Your Makers, který se skládá hlavně z Dánů, ale má mezi svými členy i jednoho Švéda. Pomůže to černému koni turnaje?

Třetí zápas 21:15 TEAM DOG VS. ALLIANCE

Alliance je sice hodně dobrý tým, ale dnes se ocitne v roli toho, kdo hraje dva zápasy za večer. Nebude to na ně moc? Vytasí zase Team Dog svou tajnou zbraň a použije jinak moc nehranou Spectru? Nechte se překvapit!

DOTA 2 bitva

DOTA 2 – online přenos na webu Prima COOL!

DOTA 2  plameny s nápisem

Rozpis zápasů a jízdní řád DOTA 2 na COOLu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama