UFO, lži a studená válka. Pátek na ZOOMu bude ve znamení konspirací

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je pátek na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Cizinec z vesmíru

Aby byl ZOOM ještě lepší a aby vás dokumenty ještě víc bavily, připravili jsme na ZOOMu od května nové programové schéma. Také pátky v něm bude tvořené dvěma programovými bloky.

Můžete se těšit na dokumenty z bloků nazvaných Záhady a konspirace a pak Úžasné oceány. V každém bloku uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Záhady a konspirace

18.00 11. září: UFO, lži a studená válka

V roce 1989 zahlédly tisíce lidí nad Belgií tajemné UFO. Do dnešních dnů se nepodařilo vysvětlit, co tehdy viděli. Poznejte, co se skutečně stalo a jak důležitou roli zde sehrála média a vláda… Německý dokument (2006)

19.00 Nadpřirozené jevy ve světle vědy I (2)

Vědci se snaží nalézt odborné vysvětlení povídaček o zombie, lochnesce, samovznícení, levitaci, bermudském trojúhelníku a dalších nadpřirozených úkazech. Povede se jim to? Britský dokumentární seriál (1999)


Úžasné oceány

20.00 Hluboký oceán 1/2

Vorvani jsou sice vládci moří, ale i ten největší predátor se může ocitnout v ohrožení. Poznejte jejich život od narození až do smrti… Britský dokumentární seriál (2006)

21.00 Modrá planeta (8)

Vydejte se do málo probádaných mořských hlubin v různých zeměpisných pásech, kde žijí podivní živočichové v mnohdy extrémních podmínkách. Korálové útesy, ledový oceán nebo moře mírného pásu odkryjí svá tajemství… Britský dokument (2001)

 

Nové schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Ztracený svět dinosaurů

 

Po postupném přechodu na nové schéma bude celodenní struktura vysílání vždy 2x dva dvouhodinové bloky: 6–10 h, 10–14 h, 14–18 h, 18–22 h, 22–2 h a 2–6 h ráno.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama