Tip na víkend: Rekordní vícerčata v Mirakulu!

Děti, děti, děti! Milovický Park Mirakulum se chystá lámat rekordy s vícerčaty, bubnováním a „koalami“!
Mirakulum, celkový pohled

Je všeobecně známo, že v milovickém Parku Mirakulum se zejména během prázdnin každodenně prohánějí stovky a někdy dokonce tisíce dětí.

Poslední prázdninový den však bude náhodnému návštěvníkovi přecházet zrak. Snadno podlehne pocitu, že vidí dvojmo i trojmo. V sobotu 30. srpna se totiž v tomto známém parku bude konat akce Vícerčata v Mirakulu. Do parku jsou ve spolupráci s Klubem dvojčat a vícerčat zvána všechna dvojčata, trojčata atd. bez rozdílu věku. Čím více, tím samozřejmě lépe – už proto, že se tato komunita pokusí pokořit hned několik rekordů registrovaných agenturou Dobrý den. Prvními potvrzenými účastníky jsou první česká paterčata z „domácích“ Milovic, a to už je početný základ.

Další rekord, který by mohl být zdolán, je nejvyšší počet osob bubnujících na jednom místě. A pokud se zapojí všechna přítomná vícerčata, dost možná se zavlní křivka nějakého blízkého seismografu. Bubenická seance proběhne pod vedením perkusionisty z nejpovolanějších – Tokhiho.

Posledním rekordem, jehož hranice se bude 30. srpna v Mirakulu posouvat, je pokus o nejvíce koalích či klokaních rodičů/nosičů na jednom místě. Zasvěcení vědí, ale dodejme, že se jedná o vak, ve kterém nosí maminka nebo tatínek svého potomka na břiše. A v Mirakulu se pokusí o to, aby se zde s těmito vaky sešlo co nejvíce rodičů, prarodičů, sourozenců či přátel. Další informace k Parku Mirakulum i k akci Vícerčata v Mirakulu jsou k dispozici na www.mirakulum.cz.

No, a když už půjde o ty rekordy, mohl by se vyhlásit ještě jeden neoficiální: Největší tleskající dav Michalu Nesvadbovi. Ten totiž celou akci zakončí svým zábavným představením.

Všechny přítomné děti budou moci plně využít všech atrakcí, které park nabízí. Od obřích trampolín a houpaček až po svět prasátka Pigyho pro ty nejmenší. Jen je třeba ohlídat, aby se z podzemních bludišť či labyrintu vrátila všechna dvojčata, trojčata i čtyřčata. Rodiče jistě rádi využijí širokou škálu občerstvení. Všichni účastníci rekordu budou mít vstup zdarma. Tedy všechna vícerčata a nosiči. Dva členové doprovodu zaplatí 100,- Kč, další potom plné vstupné 150,- Kč. Podmínkou sníženého vstupného je ovšem předchozí registrace na e-mailu. Vícerčata se budou registrovat na park@mirakulum.cz, nosiči na petra.rakousova@email.cz.

 

Program :

10:00–12:00 – Registrace vícerčat a nosičů u vstupu

12:00–13:00 – Pokus o rekord v nejvyšším počtu bubnujících osob

13:00–14:00 – Pokus o rekord setkání nejvíce dvojčat na jednom místě + zápis setkání vícerčat

14:00–15:00 – Pokus o rekord setkání co nejvíce rodičů nosících děti v šátku (klokánku)

15:00–16:00 – Vyhlášení výsledků rekordů

17:00 – Michal Nesvadba

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama