Tajemství dětské mumie – historická detektivka v pátek na ZOOMu!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je pátek na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Tajemství dětské mumie
Tajemství dětské mumie

V první části večera se můžete těšit na dokumenty z bloků nazvaných Záhady a konspirace a pak Úžasné oceány. V každém z nich uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Záhady a konspirace

17.55: Vetřelci dávnověku VI (6)

Podle některých badatelů dokazují staré legendy, záznamy z kronik a archeologické nálezy, že na naší planetě mnohokrát v minulosti přistáli mimozemšťané. Jsou tyto důkazy přesvědčivé? Byli mimozemšťané předobrazem bohů? Slavný americký kontroverzní dokumentární seriál (2013)

18.55: Tajemství dětské mumie

Pod klášterem v Palermu se nachází největší sbírka mumií na světě. Mrtví patřili mezi elitu, která se takto nechala pohřbívat po pět staletí. Ale jedna z mumií je jiná. Je mnohem zachovalejší a velmi krásná. Jde o holčičku jménem Rosalia… Německý dokument (2009)

Úžasné oceány

20.00 Kouzlo modrých hlubin (5)

Téměř tři čtvrtiny zemského povrchu zaujímají moře a oceány. Svět, který jsme sotva začali zkoumat. Podívejte se do podmořského světa Asie, Austrálie, Afriky i Antarktidy a seznamte se s mnohdy bizarními či nebezpečnými tvory, ale i tvory, kteří bravurně ovládají schopnost maskování… Polský dokumentární seriál (2011)

21.00 Akvária na míru II (5)

Brett a Wayde jsou nejlepší stavitelé akvárií na světě. Poradí si s obří nádrží pro žraloky i se složitou soustavou uvnitř několika kanceláří… Americký dokumentární seriál (2012)

   
   
   
   
   
   
   
  
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama