Středa 6.února: se ZOOMem do PŘÍRODY

A je tu další blok, který jsme na Prima ZOOM ještě nevysílali - PŘÍRODA. A zase to bude paráda!
FOTO: Thinkstock
FOTO: Thinkstock

Příroda - bez ní bychom nežili. Jsme její součástí, a přesto do ní nepatříme. O vztahu člověka a přírody bude stejnojmenný blok, který uvidíte na Prima ZOOM vždy ve středu. Pokud bychom měli vypíchnout něco, v čem bude vynikat proti jiných dnům, tak je to jeho pestrost.

Připravili jsme pro vás opět tři špičkové dokumenty. Projdete v nich naši planetu, poznáte netušené krajiny a dozvíte se spoustu zajímaostí o jejich lidských i zvířecích obyvatelích. Překvapí vás, jak málo nás toho ve škole naučili o těch doopravy důležitých věcech...

Tip šéfredaktora:               Dnes u mě bez debat vyhrál Divoý Karibik. Tak úžasné záběry už jsem dolouho neviděl. Co je na něm nejlepší? Asi to, jak se věnuje všemu, co v Karibiku najdete - od mořského dna po vrcholky hor. Prostě paráda! Tomáš Karlík Divoký Karibik (Wild Carribean) (1/4)
Karibik, jak jste ho ještě nikdy neviděli, v celé své kráse, barevnosti a neuvěřitelné rozmanitosti. Poznejte místní korálové útesy a husté pralesy plné života, ale i sopky a rozbouřená moře. Fantastické záběry.

Nemocnice pro koaly (Koala Hospital) (1/1)

Australská filmařka Susan Kelly strávila tři roky dokumentováním života v „koalí nemocnici“ se čtyřicetiletou tradicí, kde se odhodlaní dobrovolníci snaží vrátit do života nemocné či zraněné koaly. Výsledkem je jedinečný pohled na vztah člověka a tohoto roztomilého zvířete, momenty úsměvné i dojemné.

Zvířecí "nej" Jacka Hanny (JACK HANNA'S WILD COUNTDOWN) (1+2/26)
Jack Hanna, zkušený expert na divočinu a ochránce zvířat, diváky pobaví i poučí sérií svižných „bestofů“. Jeho žebříčky mají nejrůznější témata: v prvním díle vypočítává své největší zážitky s kočkovitými šelmami, druhý je zaměřený na medvědy, postupně dojde i na obzvláště nebezpečná zvířata či zvířecí odborníky na kamufláž…

Anketa

Na jaký pořad na ZOOMu se 6. února těšíte nejvíc?

Televizní program kanálu Prima ZOOM najdete TADY.


Jak naladit Prima ZOOM? Podívejte se na video!

Nalaďte si Prima Zoom

Jak bude vypadat další vysílání ZOOMu?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.
Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky - tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy od 20.00 hodin do 23.00 hodin.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama