SOUTĚŽ: Vyhrajete úžasný zájezd do VYSOKÝCH TAUR!

Soutěží není nikdy dost – a tahle má opravdu úžasně lákavé ceny!
Taury

Ve spolupráci se serverem Pohora jsme pro vás připravili soutěž, v níž můžete vyhrát letní zájezd od CK Kudrna, vychytaný batoh od Marmotu, teplé spodní prádlo Bergans, čelovku Led Lenser nebo večeři v Klubu cestovatelů.

Taury nejsou Tatry, kde vlastně leží?

Outdoorově zaměřená cestovní kancelář Kudrna již 23 let vozí aktivní cestovatele a sportovce všech generací do různých koutů světa. V nabídce naleznete zájezdy do hor a na kolo pestré škály obtížností.Má tradici od roku 1979 a od té doby šíří dobrou cestovatelskou náladu v Česku i za hranicemi. Vysoké Taury jsou největším pohořím v rakouské části Alp. Třítisícové štíty nejvyšších rakouských hor vytvářejí jedinečnou kulisu k překrásným přírodním scenériím. Ne nadarmo jsou tato místa zahrnuta do národního parku Hohe Tauern. V rámci zájezdu od CK Kudrna, který můžete vyhrát, budete podnikat nepříliš náročné turistické okruhy z lázeňského města Bad Gastein. V nabídce ale budou i seriózní vysokohorské túry, které nás zavedou až k nejvyšším vrcholkům. Komu stačí do světa hor jen nakouknout, může využít k výstupu či sestupu lanovku a udělat si program úplně vlastní.

Co dalšího můžete vyhrát?

Při jednodenních výletech do hor by se vám mohl hodit např. batoh Ultra Kompressor od firmy Marmot. Tento ultralehký batoh nabízí prostorné kapsy, stahování, vyndavací zádový panel a polstrované ramenní popruhy.

 

 

 

K zahřátí v rámci zimy vám může pomoci vlněné termoprádlo Bergans Soleie, což je nejuniverzálnější řada vlněných oděvů ze 100% merino vlny, vyvinuto pro všechny druhy aktivit. Vlněné prádlo výborně izoluje a nezapáchá ani při dlouhodobém nošení a skvěle odvádí vlhkost od těla.

Kompaktní a lehký design předurčuje čelové svítilny Led Lenser Neo k tomu, aby se staly vaším průvodcem, kterého si můžete vzít všude s sebou – je zajímavá především pro běžce, chodce a turisty, ale možnosti využití jsou daleko širší, všude tam, kde je potřeba kvalitního svícení s kvalitou Led Lenser a její zárukou 5 let.

 

Atmosféru libanonské restaurace můžete okusit v rámci návštěvy Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně, kam můžete vyhrát poukaz na konzumaci v hodnotě 500 Kč. Přijďte ochutnat tradiční hommos a falafel, různé druhy kebabů a čerstvých salátů a další chuťovky z široké nabídky libanonských a arabských jídel.

klub cestovatelů Foto:

Herní řád soutěže: ZDE

 

 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama