Sobota se sloní rodinkou vás čeká dnes na ZOOMu!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je sobota na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Dvojí život slonů
Dvojí život slonů

Můžete se těšit na premiérové dokumenty z bloků nazvaných Odkaz dávných civilizací a Úchvatná říše zvířat. V každém bloku uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Odkaz dávných civilizací

17:45 Odhalený Řím (3)

Koloseum Dějiny antického Říma vám přiblížíme očima vědců 21. století a jejich nejmodernější techniky. Nejnovější výzkumy a objevy přinesly množství nečekaných poznatků ze života antických vladařů, stavitelů, vojáků, ale i prostých řemeslníků… Americký dokument (2010)

18.55 Mýty a legendy (7, 8)

Poznejte pravdu v pozadí mýtů o lochnesce, upírech, čarodějnicích, vlkodlacích a dalších bájných tvorech… Ruský dokumentární seriál (2014)


Úchvatná říše zvířat

20:00 Dvojí život slonů

Jižní Luangwa v Zambii je místem, kde sloni tráví podzim plný dešťů a zeleně. To, co se v tuto dobu děje v jednom z místních hotelů, je ale pro mnohé záhadou. Přichází sem stádo slonů, vedeno matriarchární samicí Wonky Task, a volně se pohybuje mezi hosty… Americký dokument (2013)

21.05 Nezkrotná příroda (7)

Zuby, drápy a hrůza Některá setkání se zvířaty jsou zkrátka neuvěřitelná. Podívejte se na nejzajímavější z nich… Americký dokumentární seriál (2008)

 

Vysílací schéma:

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře.

    
     
     
     
     
     
     
     
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama