Sobota 2.února: Dnes uvidíte na Prima ZOOM

Včera začala vysílat nová televizní stanice Prima ZOOM. Skvělé dokumenty budou pokračovat také dnes - tentokrát se budeme věnovat říši zvířat.

Soboty budouma televizní stanici Prima ZOOM patřit tématu Zázraky říše zvířat.

Tři premiérové dokumenty, které dnes večer uvidíte, vás zavedou mezi šelmy, do rezervací, kde žijí ta nejohroženější zvířata na Zemi, ale také do moře.

Všechny tři premiérové pořady, které poběží od 20:00 jsou vhodné pro celou rodinu. Kromě radosti z krásy okolního světa přinášejí také poznatky, které nikdy nezapomente.

 

 

Zvířecí zbraně (Weapons of the Wild) (1/6)
Tip šéfredaktora webu:   Dnes bych vám doporučil vydržet až do posledního dokumentu večera - na úžasného Krokodýlího krále. Pokud jste si doteď mysleli, že nejděsivějším obyvatelem oceánů je žralok, ručím vám za to, že po shlédnutí tohoto dokumentu názor rychle změníte. Tomáš Karlík Za miliony let evoluce a zuřivých bojů si zvířata po celém světě vypracovala sofistikované útočné i obranné mechanismy. Pomocí moderních technologií, včetně zpomalených záběrů, makro fotografií, infračervených kamer a detektorů pohybu, jsou dnes vědci schopni tento živý arzenál prozkoumat lépe než kdy dříve. Fascinující pohled do zákulisí boje o přežití.
 
Sloni na útěku (Sloni na útěku) (1/1)
V tanzánském kráteru Ngorongoro ve stínu Kilimandžára žijí sloni v ideální harmonii – vzorně se starají o své potomky a dožívají se požehnaného věku. O pár set kilometrů dál, v rezervaci Selous, je pronásleduje nejstrašnějí predátor – člověk. Dojemný dokument popisuje emocionální traumata, jaká na těchto vznešených stvořeních zanechává styk s člověkem.

Krokodýlí král (Crocodile King) (1/1)
V australském Severním teritoriu žije největší plaz na světě – až šestimetrový krokodýl mořský. Obávaný predátor se dokáže mistrně vypořádat s krutými přírodními podmínkami i se svými přirozenými nepříteli. Pomocí ultrarychlých kamer a infračervených záběrů tým vědců přichází s unikátními záběry, které nás seznámí s tím, díky čemu si vysloužil pověst „krále krokodýlů“.

Televizní program kanálu Prima ZOOM najdete TADY.


Jak naladit Prima ZOOM? Podívejte se na video!

Co uvidíte na Prima ZOOM

Jak bude vypadat další vysílání ZOOMu?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.
Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky - tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy od 20.00 hodin do 23.00 hodin.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama