Sobota 23.února: Se ZOOMem se vydáte hledat Zázraky říše zvířat

Skvělé dokumenty budou pokračovat také dnes - tentokrát se budeme věnovat říši zvířat.
Tygr na sobotu

Soboty budouma televizní stanici Prima ZOOM patřit tématu Zázraky říše zvířat.

Tři premiérové dokumenty, které dnes večer uvidíte, vás zavedou mezi šelmy, do rezervací, kde žijí ta nejohroženější zvířata na Zemi, ale také mezi ty nejjedovatější tvory planety.

Všechny tři premiérové pořady, které poběží od 20:00 jsou vhodné pro celou rodinu. Kromě radosti z krásy okolního světa přinášejí také poznatky, které nikdy nezapomente.

Tip šéfredaktora:                    Mám moc rád zvířata (i lidi), která jsou jiná - výjimečná. Dnes si nenechte ujít Nejpodivnější zvířata světa, objevíte něco, o čem jste vůbec netušili, že to existuje.   Tomáš Karlík Zvířecí zbraně (4/6)
Za miliony let evoluce a zuřivých bojů si zvířata po celém světě vypracovala sofistikované útočné i obranné mechanismy. Pomocí moderních technologií, včetně zpomalených záběrů, makro fotografií, infračervených kamer a detektorů pohybu, jsou dnes vědci schopni tento živý arzenál prozkoumat lépe než kdy dříve. Fascinující pohled do zákulisí boje o přežití.

Boj o přežití (2)

Potíže s tygrem Nahlédněte prostřednictvím unikátních záběrů do života různých druhů zvířat. Ať už tygří rodiny, která se právě rozrostla o tři mláďata, skupiny šimpanzů či mladého vydřího samce… Britský dokumentární seriál (2010).

Nejpodivnější zvířata světa (1)

Podivíni v oceánech Ve vodě, na souši i ve vzduchu žijí roztodivní tvorové. Kteří jsou nejpodivnější? Americký dokumentární seriál (2010)

 

Televizní program kanálu Prima ZOOM najdete TADY.


Jak naladit Prima ZOOM? Podívejte se na video!

Nalaďte si Prima Zoom

Jak bude vypadat další vysílání ZOOMu?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.
Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky - tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy od 20.00 hodin do 23.00 hodin.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama