Sledujte pražské sloní mládě ON-LINE na osmi kamerách – a vyberte pro ně jméno!

Prima ZOOM vám přináší speciální stream a možnost navrhnout jméno pro sloní miminko!
Slůně z pražské zoo, zatím bezejmenné

Od čtvrtka 14. dubna můžete na webu Prima ZOOM sledovat unikátní živý přenos z Údolí slonů. Prostřednictvím našeho portálu prima-zoom.cz můžete také navrhnout libovolné jméno pro sloního novorozence a rovněž důstojného kmotra. Návrhy na jména budeme také sbírat v rámci naší zprávařské roadshow Prima jede … za vámi, která startuje 23. dubna v Liberci.

Slůně se narodilo 5. dubna v noci, krátce po třetí hodině, slonice Janita porodila po 639 dnech březosti své první slůně. Novorozený sameček se svým příchodem na svět zapsal do historie pražské zoo, protože je vůbec prvním slůnětem, které se tady nejen narodilo, ale bylo zde také počato. Otcem je Mekong, který slůně zplodil ještě před svým odchodem do holandského Emmenu.

Ředitel nových médií FTV Prima Daniel Grunt k tomuto speciálnímu online přenosu dodává: „Příroda a zvířata jsou na našem webu Prima ZOOM velmi populární a ´videa se zvířátky´ patří mezi nejsledovanější. Jsem proto velmi rád, že poprvé budeme v rámci Prima online vysílat exkluzivně živý stream ze Zoo Praha a navíc tak exkluzivní přenos, jakým je první sloní mládě.“

slůně banner Foto:


Máte nápad na originální jméno nebo zajímavého kmotra? Sem s ním! Můžete vyhrát roční rodinnou permanentku do Zoo Praha. Soutěžte zde:


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama