Sílu a krásu koní budete moci obdivovat v sobotu na ZOOMu!

Osm premiérových dokumentů na dnešní den – to je sobota na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Silver Dapple Pinto

Můžete se těšit na dokumenty z bloků nazvaných Odkaz dávných civilizací, Úchvatná říše zvířat, Zázraky vědy a techniky a Život na ostro. V každém bloku uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Odkaz dávných civilizací

17:50 Odhalený Egypt 4

Odhalte záhady a tajemství starověké egyptské říše. Kdy skutečně vznikla? Proč faraonové stavěli monumentální pyramidy a najednou začali budovat hrobky pod zemí? Jaký je původ sfingy? Americký dokumentární seriál (2008)

18.55 Odhalená tajemství starověku

Úchvatná říše zvířat

20:00 Za smrtícími hady s Nigelem Marvenem 4

Kostarika Nigel Marven má seznam deseti nejnebezpečnějších hadů Kostariky a jeho cílem je všechny tyto hady najít… Britský dokument (2013)

21.05 Martin Clunes: Síla koní

Martin Clunes připomíná historii britských pracovních koní. Sám vlastní dva hřebce, které musí ve dvou letech zapřáhnout do práce, aby se vzhledem ke své síle nenudili. Zavítá na několik farem, aby zhlédl, jak se v současnosti překrásným plemenům daří a k čemu jsou využívány… Britský dokument (2012)


Zázraky vědy a techniky

22.05 Tajemství výroby (11, 12)

Jak se to dělá? Proč? A kdo to vyrábí? Nahlédněte do nevšedního zákulisí výroby všedních věcí… Americký dokumentární seriál (2014)

23.05 Superkáry 8

Designer Elo vlastní muzeum unikátních aut a také je rád přestavuje. V každém díle se společně se svým kamarádem, vynikajícím automechanikem Willem, pouští do originální přestavby aut… Americký dokumentární seriál (2014)

Život na ostro

00.05 Velký útěk (9)

Na světě existuje mnoho míst, ze kterých je téměř nemožné uniknout, a právě tato místa se stávají velkou výzvou pro tři týmy silných, odvážných i odhodlaných účastníků… Americký soutěžní pořad (2012)

01.05: Šestý smysl: Po stopách léčitelů III (11, 12)

Průvodce pořadem Przemek Kossakowski navštěvuje Ukrajinu, aby se setkal s několika vyhlášenými léčiteli. Chce naživo vyzkoušet jejich metody a potvrdit či vyvrátit, zda skutečně fungují, nebo jde jen o nějaké triky a povídačky… Polský dokumentární seriál (2013)

Vysílací schéma:

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře.

    
     
     
     
     
     
     
     
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama