Se ženou až na konec světa – a ještě dál! V úterý na ZOOMu

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je úterý na ZOOMu.
Žena na konci světa IV - upoutávka

Úterky jsou na ZOOMu tradičně věnovnány několika velkým a současně zábavným tématům. To znamená, že můžete sledovat pořady na téma Cestovatelé a dobrodruzi a Po stopách historie. V každém uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Blok Cestovatelé a dobrodruzi:

17.50–18.50 Žena na konci světa IV (2, 3)

Cestovatelka Martyna vás zavede na fascinující místa po celém světě. Poznáte kulturu, zvyky a domorodé obyvatele různých zemí. Podívejte se do Kyrgyzstánu, Mexika, Indie, Kostariky a dalších států… Polský dokumentární seriál (2012)

18.55–19.30 Legendární kolesové parníky (5)

Zavítáme na palubu nejstarších funkčních kolesových parníků, které brázdí řeky v USA, Anglii, Švýcarsku a dalších zemích… Německý dokumentární seriál (2011)


Blok Po stopách historie

20.00 Skenování minulosti (4)

Skupina vědců, odborníků na stavebnictví, která je vybavena nejmodernějšími skenery založenými na laserové technologii, se vydává do různých koutů světa, aby zde provedli výzkumy, které mají odhalit tajemství dávných stavitelů. Cesta je zavede do Jeruzaléma, Machu Picchu, ke katedrále sv. Pavla či k egyptským pyramidám… Britský dokumentární seriál (2014)

 

21.05 Ztracené světy II (16)

Poznejte světy dávno ztracené i ty, které existovaly jen ve fantazii. Projděte se starověkým Egyptem, Skotskem Williama Wallace, Jeruzalémem v dobách Ježíše Krista či Hitlerovým imaginárním superměstem… Britský dokumentární seriál (2006)

 

Schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků je pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

   
   
   
   
    
     
     
     
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama