S idiotem na cestách!

Máte rádi cestopisné dokumenty, které vám rozšíří obzory? Chcete poznat svět takový, jaký je? A co když se v hlavní roli objeví jeden z nejpohodlnějších lidí Británie? A co když ho pošleme na cestu kolem světa?
Idiot na cestách v Indii

Ricky Gervais je světově známý komik, herec, producent a občasný hudebník. Nejvíce si ho lidé mohli vtisknout do paměti díky hlavní roli v originálním seriálu The Office (Kancl). Nositel mnoha ocenění má za svého kamaráda Karla Pilkingtona, což je takový typický britský povaleč. Jeho kamarádi Ricky a Stephen si z něj dělají velice rádi srandu a tak ho posílají na různá místa dělat věci, které by normálního člověka nenapadly.

Tentokrát ale Ricky míří o třídu výš. On a Stephen pošlou Karla na cestu kolem světa, podívat se na nových sedm divů světa. Vy máte tak možnost podívat se na dokument, který jen tak neuvidíte. Neuvidíte zde nic přikrášleného, ale vše uvidíte skrz oči normálního Brita, který nejradši tráví víkendy doma povalováním u televize.

Jak se oklepe z cestování ve špinavých autobusech? Co řekne po několikahodinové jízdě na velbloudovi? A zvládne to psychicky, nebo odpadne v půlce cesty?

Komediální dokument Idiot na cestách můžete sledovat každý týden na kanále Prima Zoom a ze záznamu na Prima PLAY!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama