Proč mají sloni na chobotu prsty? Odpovědi na ZOOMu dnes večer

Dokumenty o přírodě vás hodně baví. A proto se těšte: dnes je zase den ve znamení přírody.
Soukromý život slonů

Příroda – bez ní bychom nežili. Jsme její součástí, a přesto do ní nepatříme. O vztahu člověka a přírody bude stejnojmenný blok, který uvidíte na Prima ZOOM vždy ve středu.

Dnes přicházíme s novým dokumentárním seriálem o slonech. Jmenuje se Soukromý život slonů a jde o mimořádně povedený pořad. Skvělé záběry vynikají především tím, jak blízko se filmaři dokázali k majestátním obrům přiblížit, a také jedinečným využitím moderní techniky ve filmu. Přesně takhle by měl vypadat "dokument 21. století". 

V srdci divoké přírody (9)
Na světě je stále mnoho míst, kam vliv člověka nesahá a kde je příroda silnější. Vydejte se s tvůrci do divočiny a poznejte ta nejzajímavější z nich… Americký dokumentární seriál (2007). Tip šéfredaktora: Sloni jsou nám přes svůj prapodivný vzhled mnohem blíž, než se zdá. Přesvědčte se o tom sami dnes od 21.00 na ZOOMu!
Tomáš Karlík


Soukromý život slonů (2/3)
Zoolog a známý odborník na slony Iain Douglas-Hamilton vede v keňské národní rezervaci projekt Zachraňte slony. Jeho tým sleduje sloní stáda pomocí vysílaček a získává tak nové unikátní informace o životě těchto majestátních zvířat... Britský dokument (2008).

Zvířecí "nej" Jacka Hanny (JACK HANNA'S WILD COUNTDOWN) (25 + 26/26)
Jack Hanna, zkušený expert na divočinu a ochránce zvířat, diváky pobaví i poučí sérií svižných „bestofů“. Jeho žebříčky mají nejrůznější témata: v prvním díle vypočítává své největší zážitky s kočkovitými šelmami, druhý je zaměřený na medvědy, postupně dojde i na obzvláště nebezpečná zvířata či zvířecí odborníky na kamufláž.

Televizní program kanálu Prima ZOOM najdete TADY.


Jak naladit Prima ZOOM? Podívejte se na video!

Nalaďte si Prima Zoom

Jak bude vypadat další vysílání ZOOMu?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.
Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tematické bloky – tak, aby si každý divák našel právě „svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy od 20.00 hodin do 23.00 hodin.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama