Příběh kapustňáčího mláděte uvidíte dnes na ZOOMu!

Osm premiérových dokumentů na dnešní den – to je pátek na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Kapustňáče s mámou

V první části večera se můžete těšit na dokumenty z bloků nazvaných Záhady a konspirace a pak Úžasné oceány, později na bloky Odkaz dávných civilizací a Úchvatná říše zvířat. V každém z nich uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Záhady a konspirace

17.55: Keith Barry: Mentální hacker

Mentalista a iluzionista Keith Barry vás zve do světa čtení myšlenek, sugesce a hypnózy. Necháte se unést? Irská reality show (2014)

18.55: Po stopách duchů VIII (2)

Úžasné oceány

20.00 Putování kapustňáka Hamiltona

Když se kapustňák Hamilton narodil, užíval si života pod ochranou své matky. Ne však tak dlouho, jak by potřeboval… Německý dokument (2014)

21.00 Město pod hladinou

Tajemný svět pod mořskou hladinou připomíná svým uspořádáním a vztahy mezi jednotlivými obyvateli strukturu moderního velkoměsta. Pod hladinou moře tak nalezneme svébytný systém, jehož rozdílní obyvatelé si vzájemně pomáhají… Britský dokument (2014)

Odkaz dávných civilizací

22.10 Barbarská tažení Evropou 2

Některé barbarské kmeny žijící v Evropě dosáhly mimořádných vojenských úspěchů a přispěly k zániku římského impéria. Jaké byly jejich vzestupy a pády? Německý dokument (2002)

23.10 Ztracený ráj Rapa Nui

Velikonoční ostrov neboli Rapa Nui je znám především díky stovce obrovských kamenných soch moai. Tým archeologů se zde snaží získat odpovědi na některé otázky. Například co způsobilo zánik palmového lesa, který tu býval… Německý dokument (2010)


Úchvatná říše zvířat

00.15 Veterinář z Bondi Beach II (13–16)

Doktor Chris Brown je jedním z nejvytíženějších veterinářů v australském Sydney. Poznejte jeho nejzajímavější dobrodružství!

Vysílací schéma:

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře.

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Život na ostro

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama