Otevřete šampáňo! DOTA2 se dnes vrací na COOL!

Už skoro dva měsíce sledujete na webu COOLu on-line jednu z nejlepších počítačových lig světa – mezinárodní DreamLeague v oblíbené DOTA 2. Po dvoutýdenní pauze se vrací zpět!
Razor - power overwhelming

Dva týdne pauy byly moc i na nás - a tak jsme za návrat DOTA2 fakt vděční. Ode dneška se zase vrací zápasy na COOL - a rovnou soboji těch nejlepších proti nejlepším.

Vždy první tři dny v týdnu vám budeme na našem-vašem webu přinášet skvělé zápasy těch nejlepších světových týmů v čím dál oblíbenější MOBA hře DOTA 2. Na co a na koho se můžete těšit?

Přenos začíná v 18:30 jako vždy preshow, kde moderátoři oznámí, jak bude vypadat průběh večera a také stručně shrnou včerejší zápasy. A pak už se bude hrát!

 

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

První zápas 18:45 Natus Vincere VS. Team Empire

Team Empire toho má v poslední době plné kecky. Hraje tolik turnajů a zápasů současně, že je to na jeho výsledcích dost vidět. Vypadá unaveně, obvyklá souhra krapet skřípe a to má jeden jediný důsledek: prohrává i proti papírově slabším soupeřům. Jak to dopadne proti NaVi?

Druhý zápas 20:00 Sigma.int VS Team Dog

Právě Team Dog to dokázal před pár dny Empirům pořádně natřít; takže si kluci ze severozápadní Evropy dost věří. Jenže bude sebedůvěra stačit proti Sigmě? Rozhodně by mělo...

Třetí zápas 21:15 Sigma.int VS. Alliance

Nechceme strašit, ale myslíme, že pro Sigmu to nebude úplně nejlepší den. Narazit po Teamu Dog na Allianci, která sice v posledních nedch úplně nezáří, ale stejně je to jeden z nej týmů planety, to nebude úplně snadné...

DOTA 2 bitva

DOTA 2 – online přenos na webu Prima COOL!

DOTA 2  plameny s nápisem

Rozpis zápasů a jízdní řád DOTA 2 na COOLu

 

DOTA 2 bitva

DOTA 2 – online přenos na webu Prima COOL!

DOTA 2  plameny s nápisem

Rozpis zápasů a jízdní řád DOTA 2 na COOLu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama