Nový trend? Lékařská asistenční služba!

Stále více lidí v současné době využívá zdravotnickou asistenční službu. Je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. O co se jedná?
OZP ZOOM

Asistenční služba Oborové zdravotní pojišťovny nabízí pomoc v případě, že klient potřebuje cokoli vysvětlit v otázkách zdraví, zorientovat se v pojmech, nepřehledných informacích či by se rád objednal k lékaři.

Je k dispozici 24 hodin denně a nejen seniorům nabízí co možná nejbližší kontakt se zdravotníkem.

Služba je odborně kvalifikovaná, stále je k dispozici lékař ke konzultaci zdravotního stavu klienta.

Náročnou cestu k lékaři, hodiny čekání v ordinaci a zbytečné nervy může ušetřit odborník dostupný na telefonní lince.

Ale pozor! Služba v žádném případě nesupluje linku rychlé lékařské pomoci, jejím posláním je především nabídka konzultace v případě zdravotního problému, nasměrování na nejvhodnějšího specialistu a objednání na vyšetření.

V případě akutních zdravotních potíží je samozřejmě nezbytné volat přímo linku první pomoci 155 nebo 112!

Asistenční služba je spojená s aplikací VITAKARTA , takže asistenční službu mohou užívat i všichni uživatelé tohoto zdravotního deníku. Tato aplikace si získává také stále větší přízeň majitelů chytrých telefonů. Pro využívání asistenční služby stačí být registrován k portálu VITAKARTA ONLINE.

A co všechno tedy asistenční služba Oborové zdravotní pojišťovny klientům nabízí?

Asistenční služba může ušetřit například cestu k lékaři nebo naopak návštěvu doporučit prostřednictvím konzultace s lékařem.

Zároveň jejím prostřednictvím lze zajisti objednání ke specialistovi či zajistit sanitku.

Odborníci na lince také mohou také vysvětlit, jak nejlépe využít nabídku preventivních programů OZP. Mohou pomoci si objednáním ke smluvním lékařům poskytujícím vyšetření civilizačních ošetření včetně onkologických screeningů.

Podobně zde klienti získají informace o doplatcích za léky, zdravotní pomůcky a ošetření nebo z oblasti nadstandardní zdravotní péče.

Veškeré detailní informace jsou dostupné na stránkách Oborové zdravotní pojišťovny.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama