Neskutečná Ushuaia - nejkrásnější místo planety večer na ZOOMu!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je sobota na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Jezera Ushuaia

Aby byl ZOOM ještě lepší a aby vás dokumenty ještě víc bavily, připravili jsme na ZOOMu od května nové programové schéma. Také soboty v něm budou tvořené dvěma programovými bloky.

Můžete se těšit na dokumenty z bloků nazvaných Odkaz dávných civilizací a Úchvatná říše zvířat. V každém bloku uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Odkaz dávných civilizací

17.50 Svět Vikingů (2)

 Poznejte běžný život skandinávských mořeplavců, kteří byli proslulí svými loupeživými výpravami… Americký dokumentární seriál (2003)

18.55 Ledovec, který potopil Titanic

V dubnu roku 1912 se v Atlantickém oceánu zkřížily dráhy monumentální zaoceánské lodi a obrovského ledovce. Osud Titaniku zná většina lidí, tentokrát odborníci představí masu ledu, která způsobila jeho zkázu… Britský dokument (2006)

 

Úchvatná říše zvířat

20.00 Ushuaia - výpravy do divočiny (3)

Nicolas Hulot nás zavede za krásami, které běžný člověk nemá šanci nikdy spatřit. K úžasným sádrovcovým krystalům obrovských rozměrů v hlubinách hory Naica, podzemní vodní síti, která se stále mění, i do dosud neprozkoumaných hlubin oceánu. Vyrazíme k přírodním lidem, projdeme se po Islandu a poznáme tajemství Mozambického průlivu… Francouzský dokumentární seriál (2009)

21:45: Tajemství věcí kolem nás (5)

Nechte se unést příběhem nejobyčejnějších věcí kolem nás. Poznejte, jak se vyrábějí a jak fungují… Americký dokumentární seriál (2008)

Nové schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Ztracený svět dinosaurů

 

Po postupném přechodu na nové schéma bude celodenní struktura vysílání vždy 2x dva dvouhodinové bloky: 6–10 h, 10–14 h, 14–18 h, 18–22 h, 22–2 h a 2–6 h ráno.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama