Největší špionskou aféru studené války poznáte v úterý na ZOOMu!

Osm premiérových dokumentů na dnešní den – to je úterý na ZOOMu. Ve 21.20 sledujete dokument Superšpion!
Špioni jsou všude

Úterky jsou na ZOOMu tradičně věnovnány několika velkým a současně zábavným tématům. To znamená, že můžete sledovat pořady na téma Cestovatelé a dobrodruzi, Po stopách historie, Zločin pod lupou a Fascinující příroda. V každém uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Blok Cestovatelé a dobrodruzi:

17.50–18.50 Nejdrsnější tržnice světa (3)

Poznejte zblízka ty největší a nejdrsnější trhy a tržnice celého světa. V Dillí, Mexiku či tam, kde byste je třeba ani nehledali, v New Yorku... Britský dokumentární seriál (2014)

18.55–19.30 S Anhem severní Evropou

Skandinávie. Sympatický průvodce Anh Do vyráží na návštěvu Švédska, Dánska a Islandu. Chce zjistit, jak je možné, že zdejší obyvatelé patří i přes drsné podmínky k nejšťastnějším na světě. Vypadá to, že najít recept na štěstí je jednodušší, než si myslíme… Australský dokument (2014)

Blok Po stopách historie

20.00 Skutečné odložené případy I (3)

Tajemný Afričan.Tým vědců se pokouší vrátit tvář jedinečným tělesným ostatkům z dávné minulosti. Prozkoumejte spolu s nimi, zda je středověká kostra nezvratným důkazem přítomnosti Afričanů ve středověké Anglii, kdo byl tajemný muž ze Stirlingu či komu patřila znetvořená kostra ženy, která historiky mate od chvíle, kdy ji objevili… Britský dokument (2010)

21.20 Superšpion: Muž, který zradil Západ

Od roku 1985 probíhala tajná operace FBI s krycím názvem Graysuit. Jejím cílem bylo odhalit dvojitého špiona, o které věděla jen hrstka nejvýše postavených agentů… Britský dokument (2007)

22.55 Elitní policejní jednotky (4)

Speciální policejní jednotky v Polsku, Rusku a Rumunsku bojují proti těm nejnebezpečnějším zločincům a díky unikátním záběrům můžeme do jejich práce nahlédnout… Britský dokumentární seriál (2012)

23.55 Chyťte si mě! (4)

Skutečné příběhy hledaných zločinců na útěku, kteří se skrývají před spravedlností… Americký dokumentární seriál (2011)

Fascinující příroda

00.50 Špinavé bohatství (3)

Za úplňku. Poznejte lidi, kteří se živí těžkou a špinavou prací. Vykopávají mlže, pěstují houby či hledají larvy pakomárů bažinatých… Americký dokumentární seriál (2014)

01.50 Invaze (4)

Lidstvo je ohrožováno řadou nebezpečí. Dochází nám jídlo, voda je zamořená globálními škůdci, stejně tak lesy. Města zaplňují hlodavci přenášející nebezpečné choroby. Jak zlá je současná situace a jak jí můžeme čelit? Kanadský dokumentární seriál (2013)

 

Schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků je pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Život naostro

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama