Nejúžasnější podzemní nory a úkryty! Do hlubin se vydáte v sobotu se ZOOMem

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je sobota na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Rypoš v noře

Můžete se těšit na premiérové dokumenty z bloků nazvaných Odkaz dávných civilizací a Úchvatná říše zvířat. V každém bloku uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Odkaz dávných civilizací

17:45 Zvířecí mumie (1/2)

Mumie jsou symbolem Egypta, ale co nám mohou vyprávět zvířecí mumie, které byly stejně důležité jako ty lidské? V Egyptě bylo nalezeno více než čtyři a půl milionu mumifikovaných zvířat... Americký dokument (2009)

18.55 Historická Akta X (1)

Turínské plátno a chrám hvězdných bohů Poznejte největší záhady historie. Rozluštěte spolu s tvůrci záhadu Turínského plátna, šifru Mony Lisy, incké uzlové písmo či tajemství mumie z rašeliniště… Americký dokumentární seriál (2011)


Úchvatná říše zvířat

20:00 Co se děje pod zemí (1)

Svět pod zemí je plný tajemství a lidem je většinou skryt. Přitom zde žijí miliony norujících tvorů. Britští výzkumníci uskutečnili přírodovědecký projekt, jehož cílem je tento svět poodkrýt. Nahlédněte pod zem spolu s nimi… Britský dokumentární seriál (2013)

21.05 Nezkrotná příroda (13)

Některá setkání se zvířaty jsou zkrátka neuvěřitelná. Podívejte se na nejzajímavější z nich… Americký dokumentární seriál (2008)

 

Vysílací schéma:

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře.

    
     
     
     
     
     
     
     
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama