Nejstatečnější zákroky hasičů vám ukážeme v pondělí na ZOOMu!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to bude pondělí na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Hasiči v pekle požáru...

Můžete se dnes těšit na čtyři premiérové dokumenty ve dvou programových blocích. Co na vás čeká konkrétně?

Volání divočiny:

17.55: Masožravec III (5, 6)

Vydejte se na výpravu do divočiny s dobrodruhem, lovcem a spisovatelem Stevenem Rinellou. Naučí vás, jak vystopovat a ulovit zvíře pomocí různých technik. Ovšem není to žádný sběratel trofejí, každou část úlovku se snaží i zpracovat… Americký dokument (2013)

18.55: Gepardí deníky III, 9, 10

Pro ochranu přírody je klíčové vzdělávání. Proto Annie Beckhellingová v roce 1997 založila v Jihoafrické republice gepardí vzdělávací středisko, které je přístupné návštěvníkům… Jihoafrický dokumentární seriál (2008)

Největší katastrofy:

20.0021.00 Nezničitelní (2)

Volný pád ze 4600 metrů! Poznejte příběhy lidí, kteří unikli smrti a přežili nepřežitelné. Pád ze 4600 metrů, nehodu helikoptéry, zásah proudem či lví napadení… Americký dokumentární seriál (2011)

21.0522.10 V srdci požáru (1/2)

Australští hasiči se musí každoročně potýkat se stovkami ničivých požárů. Proto se snaží zajistit co nejúčinnější techniky boje s ohněm. Pomoc jim poskytují jak odborníci z mnoha vědeckých odvětví, tak i dobrovolníci, kteří se nebojí vyrazit do terénu a s hadicí v ruce se postavit plamenům... Australský dokument (2014)

 

   
   
   
   
   
   
   
  

Odkaz Keltů

O pořadu

Vydejte se spolu s tvůrci do španělské Galicie, kde se nalézají pozůstatky po kultuře Castro. Prohlédněte si jejich unikátní osady ze staveb kruhovitého půdorysu a poznejte život, který zde vedli… Španělský dokument (2011)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama