Nejšílenější mafiány dějin poznáte dnes na Prima ZOOM!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je středa na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Všichni dnes znají mafii jen z počítačových her...

Středa patří v našem programu dvěma programovým blokům.

Můžete se těšit nejprve na programový blok Zločin pod lupou a poté na oblíbenou Fascinující přírodu 

Blok Zločin pod lupou:

17.55 Největší esa mafie (4)

Vydělávali miliony, vedli okázalý život a vládli nad životem i smrtí. Poznejte příběhy známých mafiánských bossů… Britský dokumentární seriál (2012)

18.55 Průkopníci forenzní vědy II (3)

Forenzní věda pomáhá už mnoho let kriminalistům odhalit pachatele těch nejzamotanějších zločinů. Poznejte, jakou roli sehrály v historii psychologické profily, stopy krve nebo třeba rostliny. Začíná opravdové dobrodružství kriminalistiky… Americký dokumentární seriál (2012)

Blok Fascinující příroda

20.00 Krajinami Divokého západu (3)

Divoký západ je krajem kovbojů, indiánů a zlatokopů, ale i hor, pouští, kaňonů a rozlehlých plání. V průběhu 19. století se lidé rozhodli posunout hranice Západu a osídlit dosud nezmapovaná území, cestou však museli čelit výzvám v podobě Apalačského pohoří, Skalistých hor a pohoří Sierra Nevada... Britský dokument (2013)

21.05 Má pekelná kočka II (6)

Specialista na chování zvířat Jackson Galaxy pomáhá zoufalým rodinám napravit jejich divoké domácí mazlíčky. Od bláznivých kočiček, které ničí partnerské vztahy, až po ďábelské stvůry, které své majitele vážně zranily… Americký dokumentární seriál (2011)

 

 

Schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře.

   
   
   
   
   
   
   
   
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama