Nejpodivnější zoufalci Afriky: Dnes poznáte bílého lva a paviána i žlutého krokodýla!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to bude pondělí na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Hlava bílého paviána

Můžete se těšit na pořady z tematických bloků Volání divočiny a Největší katastrofy. V každém z nich uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Blok Volání divočiny

17.50 Arktida s Brucem Parrym (5)

Bruce Parry se vydává křížem krážem Arktidou a prožije s jejími obyvateli jedno pestré léto. Zavítá na Sibiř, Aljašku, do Grónska, Kanady i severní Evropy… Britský dokumentární seriál (2011)

18.55: Afričtí outsideři

Barvy a vzory afrických zvířat jsou pestré jako duha. Umožňují jim dorozumívat se, ukrýt se i zmást nepřítele. Výjimečně zbarvení jedinci nesplývají s okolím a musejí být o to chytřejší a opatrnější než ostatní. Podívejte se, jak těžký má život žlutě vybarvený krokodýl, bílý pavián a bílý lev… Americký dokument (2006)

Blok Největší katastrofy

20.0021.00 Zázrak v poušti

Podle všech pouček člověk vydrží bez vody pouhé tři dny. Robert Bogucki na své cestě australskou pouští vydržel 40 dní bez jídla a posledních 12 dní i bez vody. Nebyl však typickým příkladem ztraceného turisty. Na náročnou cestu se bez jídla a s minimem vody vydal zcela dobrovolně… Australský dokument (2010)

21.0522.00 Zuřící Země II (4, 5)

Průvodce pořadem, lovec tornád George Kourounis, vyráží spolu s dalšími lovci za bouřemi, tornády, blesky a jinými úkazy na obloze, aby je mohl natočit a vyfotit. Některé záběry ho málem stály život… Kanadský dokumentární seriál (2007)

 

Nové schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Život na ostro

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama