Nejjedovatější štíři v děs nahánějícím dokumentu na ZOOMu!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je středa na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Modře zářící štír

Aby byl ZOOM ještě zajímavější a aby vás dokumenty ještě víc bavily, připravili jsme na ZOOMu od května nové programové schéma. Středa v něm bude věnována dvěma programovým blokům.

Můžete se těšit na úplně nový programový blok Zločin pod lupou a pak na oblíbenou Fascinující přírodu. V každém bloku uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Blok Zločin pod lupou:

18.00 Kriminál natvrdo (5)

Vydejte se s tvůrci dokumentu do nejznámějších věznic a poznejte, co obnáší tvrdý život za mřížemi. A to nejen z pozice trestanců…

19.00 Prvních 48 hodin (4)

Tělo v parku a střelba v Ruby Street. Nahlédněte do práce detektivů v prvních 48 hodinách vyšetřování těch nejzávažnějších zločinů. Pokud se v tomto termínu nepodaří najít stopu nebo nějaké vodítko, šance na dopadení pachatele se rychle zmenšuje… Americký dokumentární seriál (2004)


Blok Fascinující příroda

20.00 Za tučňáky s Nigelem Marvenem (3)

Nigel Marven se vydává na výpravu za dalším živočišným druhem, který má v plánu prozkoumat. Tentokrát ho budou zajímat tučňáci na ostrově Jižní Georgie. Ať už tučňáci patagonští, žlutorozí či oslí. Tyto fascinující nelétavé ptáky zkoumá přímo v jejich přirozeném prostředí a jeho čtyřicetidenní mise přináší množství úchvatného filmového materiálu. Spolu s ním jako bychom sledovali zábavnou i dramatickou tučňáčí „soap operu“, v níž ve vedlejších rolích vystupují rypouši, tuleni či albatrosi – to vše na pozadí nádherné divoké přírody.

21.00 Lovci stínů

Poznejte život nejjedovatějších štírů světa. Existuje jich asi 1500 druhů a během vývoje se rozšířili po celém světě. Všichni mají typický hrot s jedem a jejich úhlavním nepřítelem je přes den slunce a v noci, kdy vylézají za potravou, větší predátoři. V obou případech je jejich největší zbraní obávané bodnutí. Vynikající dokument vám úchvatné tvory představí zblízka. Seznámí vás s nejnebezpečnějšími, největšími a nejzvláštnějšími štíry, jejich oběťmi i nepřáteli. Přiblíží vám podivuhodnou štíří anatomii i vzorce chování.

Nové schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Ztracený svět dinosaurů

 

Po postupném přechodu na nové schéma bude celodenní struktura vysílání vždy 2x dva dvouhodinové bloky: 6–10 h, 10–14 h, 14–18 h, 18–22 h, 22–2 h a 2–6 h ráno.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama