Nejčistější jezero Evropy prozkoumáte v pátek se ZOOMem!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je pátek na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Stechlin: Svět průzračných jezer
Stechlin: Svět průzračných jezer

V první části večera se můžete těšit na dokumenty z bloků nazvaných Záhady a konspirace a pak Úžasné oceány. V každém z nich uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Záhady a konspirace

17.55: Po stopách duchů IX (2)

Speciální tým expertů na paranormální jevy vyšetřuje a dokumentuje nadpřirozená zjevení… Americký dokumentární seriál (2015)

18.55: Lovci záhad I (6)

Hledání Noemovy archy. Odhalte pravdu o honbě za poklady, které patří k nejromantičtějším a nejtajemnějším v moderní historii – od nacistů hledajících Svatý grál a Američanů usilujících o nalezení pirátského pokladu ve Vietnamu až po pravdivý příběh o křišťálových lebkách i tajemství dolů krále Šalamouna… Britský dokumentární seriál (2012).

Úžasné oceány

20.00 Stechlin: Svět průzračných jezer

V hlubokých braniborských lesích se nachází vzácná přírodní oáza, jedno z nejčistších jezer Německa – Stechlin, s křišťálově čistou vodou a rozmanitými druhy fauny a flóry… Německý dokument (2013)

21.00 Akvária na míru II (7)

Brett a Wayde jsou nejlepší stavitelé akvárií na světě. Poradí si s obří nádrží pro žraloky i se složitou soustavou uvnitř několika kanceláří… Americký dokumentární seriál (2012)

   
   
   
   
   
   
   
  
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama