Náš svět ovládají z vesmíru. Důkaz dnes večer na ZOOMu

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je neděle na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Satelity nám vládnou

Aby byl ZOOM ještě lepší a aby vás dokumenty ještě víc bavily, připravili jsme na ZOOMu od května nové programové schéma. Také neděle v něm bude tvořena dvěma programovými bloky.

Můžete se těšit na dokumenty z bloků nazvaných Zázraky vědy a techniky a Ztracený svět dinosaurů. V každém bloku uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Zázraky vědy a techniky

17.50 Tajemství věcí kolem nás (4)

Nechte se unést příběhem nejobyčejnějších věcí kolem nás. Poznejte, jak se vyrábějí a jak fungují… Americký dokumentární seriál (2008)

18.55 Na orbitě: Jak satelity řídí náš svět

Seznamte se blíže s vesmírnými satelity, které stále krouží nad našimi hlavami. Jejich přítomnost si většinou ani neuvědomujeme, ale život bez nich bychom si už nedokázali představit… Britský dokument (2012)


Ztracený svět dinosaurů

20.00 Zvířecí armagedon (7)

 V různých geologických obdobích došlo ke katastrofám, které zcela změnily tvář Země a její osídlení zvířecími obyvateli. Pomocí nejmodernějších počítačových efektů přivedeme zpět k životu dávno vyhynulé tvory, vytvoříme prostředí, ve kterém žili, a vysvětlíme si, co vedlo k jejich zániku… Americký dokumentární seriál (2009)

21.00 Lovec monster (2)

Badatel Pat Spain se vydává do exotických koutů světa a pátrá, jestli je něco pravdivého na povídačkách o různých strašidelných bytostech, které se zde zjevují... Americký dokumentární seriál (2011)

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Ztracený svět dinosaurů

 

Po postupném přechodu na nové schéma bude celodenní struktura vysílání vždy 2x dva dvouhodinové bloky: 6–10 h, 10–14 h, 14–18 h, 18–22 h, 22–2 h a 2–6 h ráno.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama